Alisa stebuklų lentynoje #8

Diržas – Future Sentiments
Lietuva
177 Lt


Du lietuvių architektai siūlo būti prisisegus saugos diržą ne tik transporte, bet ir ofise, vakarieniaujant su dama, apsipirkinėjant, einant šaligatviu ar tamsiu skresgatviu ir pan. Jausitės tiesiog saugiau. Ir dar išsišokėliškai madingai. Diržą pasimatuoti galėsi Kalėdinio turgaus metu gruodžio 18-19 dienomis, 12–18 val., “Daiktų viešbutyje” (T. Ševčenkos 16A, Vilnius).

Okiiko segės
Lietuva
55 Lt


Turėtum jau būti matęs šio dueto kurtas margaspalves masyvias virvines apykakles-karolius, miesto mados vunderkindai tokias jau nešiojo pavasarį. Šįkart – segių asorti, atkeliavusi tiesiai iš Okiiko gardėsių dėžutės. Iš plastiko ir medžio pagaminti nameliai, pikseliuotos širdelės, žvaigždelės, kryželiai – universali dovana, jei staiga tektų kažką apdovanoti. Juk Kalėdos!

Skaitmeninės kameros dėklas
Japonija
90 LT


Atėjo žiema ir šventės, užjauskite savo fotoaparatus – jiems teks dar daug pyškinti, o tokiame šaltyje tikrai nepavydėtina dirbti, net ir technologinianms beširdžiams aparatams. Nahoko Koyama pasiėmė į rankas šimtaprocentinę vilną ir pasiuvo tokių paltukų savo ir tavo fotoaparatams.

Jomantės Valiulytės puodeliai – Milk Pot
Lietuva
50 Lt


Kai ką nors godžiai ar ištroškęs geri nė nepajauti kaip rankose sugniauži tai, iš ko geri. Jomantė vieną kartą taip gėrė pieną ir štai kas gavosi – sako, kad šis jos delno ir pirštų antspaudas organiškai prisitaiko prie kiekvieno rankos ir suteikia kitokių pojūčių vartojant skysčius. Pabandom?

Zoo Edition trofėjai
Lietuva
150 LT

Lietuviai “DaDaDa Studio” sukūrė trofėjus. Ant kokybiško plastiko atspausti portretai (62×56 cm) svajoja būti pakabinti ant sienos šalia tavo ir tavo šeimos narių mėgstamiausių nuotraukų ar paveikslų. Būtų absoliučiai futuristinis vaizdas, jei dar šalia degtų elektrinis židinys.

Žodžiai: Inga Norke

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top