Alisa stebuklų lentynoje #9

Dar ne nauji metai, bent jau buvo, kol knaisiojomės po paskutinius Alisos stebuklų lentynoje atradimus 2010-ais. Reziumuojant būta tikrai derlingų metų lietuviškame daiktų dizaine. Šiemet tarp šviežiai iškilusių lietuvių kūrėjų išskirčiau “Mother Eleganza”, Martyną Kazimierėną, Rūtą Kiškytę, Aistę Nesterovaitę ir, žinoma, vienasdu.lt kolektyvą. Bendrai lietuviško naujosios kartos dizaino įvairiapusiškumas kasmet auga. 2011-ti pasiūlys neabejotinai daugiau.

Brolių Praspliauskų atvirukai

Lietuva

12 / 16 Lt

Virtualios meno ir diziano galerijos “Mothereleganza” dalis – broliai Remigijus ir Egidijus Praspaliauskai – pristato šventinius atvirukus. Jiems lygių Vilniuje nerasi – dėl savo tiesmukumo ir estetikos viename piešinyje. Spauda – šilkografija.

Živilės ir Angelės sąsagos

Lietuva

90 Lt

Vyras su kostiumu – gražu. Vyras su kostiumu, o baltiniai susegti sąsagomis – dvigubai gražu. Merginų siūlomos sąsagos stiklinės, tačiau itin patvarios. Raštų yra įvairių – progresyvesniam rimtuoliui ir klaskiniam rimtuoliui. O šiaip ir nerimtuoliui jos tinka.

Happy Socks

Švedija

24 Lt

Švedai tikrai moka pasirūpinti šiluma, o ir spalvoms jie neabejingi, užtenka peržvelgti vikingų žemiečių mados blogus. Be to, šios kojinės yra laimingos. Įdėjęs litą, ryte gal ir nerasi dviejų, tačiau vaikščiodamas su jomis, žmonės kalba, tu pats savaime atsitrenksi į savo gyvenimo laimę.

Šokliukai “Kikkerland”

Olandija

48 Lt

Nenuoramos, kurie užims ne tik vaikų ir naminių gyvūnų dėmesį, bet ir nepaliks abejingų tarp suaugusiųjų. Nepamiršk užlašint alyvos, kai šis dizainiškas naminis robotukas – gyvūnėlis ims lėtinti apsukas.

Ceramage Ceramics
Lietuva

60-130 Lt


Naujosios kartos keramikė Agnė Kondrataitė siūlo susipažinti su savo kūriniais. “Ahoy the cup” – Gyvas, tikras puodelis su rankomis! Visada mandagus ir mielas, besisveikantis ir apkabinantis jūsų delną. Nesijuokia kutenant pažastis, mėgsta sultis ir arbatą. “Dolloresa” – ji šypsosi, kai dubenyje atsiranda šiek tiek jūsų bižuterijos. Beje, ji taip pat mėgsta ir saldumynus. Labiausiai patinka sėdėti ant stalo. “Godot” –šis tinginys jau seniai nevaikšto, galite jo nebelaukti! Labiausiai mėgsta gulėti vidury stalo su pilnai prikrautu pilvu obuolių, apelsinų ar saldainių.

Origami Jewellery

Prancūzija

359- 459 Lt

Lietuviai “V2 Concept Store” atsivežė šiuos origami papuošalus į Lietuvą. Paryžiečių dizainerių bižuterijos linija sukurta iš sidarbo ir paauksuoto sidabro. Kolekcijoje gulbės, antilopės, papūgos, triušiai, ir žinoma, tradicinis origami simbolis – gervė. Daugiau žodžių ir nebereikia. Norisi tik pasipuošti tuo išlankstytu metalu.

Rašė: Inga Norke

Apie autorių

Redaktorė arba tas žmogus, kurio žodis čia paskutinis.

Straipsniai : 85

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top