Būk bet kuo, kuo nori būti – Loftodromas

Nuo vasario iki pat paskutiniųjų kovo dienų per pasaulį ritasi ryškieji pavasario pranašai – muzikos, šokio, įspūdžių ir beribės fantazijos kupini karnavalai. Krikščioniškoje pasaulio dalyje karnavalai žymi paskutinę galimybę pasilinksminti prieš gavėnios pradžią ir pasitikti pavasarį.

Loftodromas 2010

Žymiausias pasaulio karnavalas – Rio de Žaneiro procesija, legendinėmis masinėmis eitynėmis, spalvų, emocijų ir išradingų kostiumų gausa garbinanti žmogaus kūną, jo tvirtumą ir proporcijas bei gebėjimą džiaugtis, linksmintis ir pasitikti ateinantį gamtos atgimimą.

Loftodromas 2010

Lietuvoje karnavalo atitikmuo – Užgavėnės, nors vizualiai ši šventė ir skiriasi nuo per žemynus vilnijančios karnavalų bangos. Tačiau švenčių per daug nebūna, o ypač tokių spalvingų. Tad menų fabrikas LOFTAS jau antrus metus iš eilės ruošia alternatyvų karnavalą „Loftodromo“ vardu – tokį, kokį pažįstame iš nuotraukų – su latino ugnimi, emocijų lavina ir programa, per kurią gresia pamesti laiko nuojautą.

„Rio turi SAMBODROMO. O mes ir vėl turėsime LOFTODROMĄ! Po tokios žiemos norisi daugiau spalvų“ , – juokiasi karnavalo ceremonmeisteris Viktoras Diavara. „ Pernai LOFTO karnavalas sulaukė neįtikėtino pasisekimo – šokiai, kaukės, muzika, energija – jautėmės kaip tikrame Rio karštyje. Fantastiškas vaizdas!“

Loftodromas 2010

Šiemet organizatoriai ruošia perkusijų, ugningų šokių ir akinančių spalvų naktį su „ Tabami goes Latino“ muzika, sambos ir salsos šokėjais bei dar keliais paslaptyje laikomais karnavalo nuotykiais. Pernai karnavalą atradę, būsimi svečiai, tarp kurių – ir ne vienas žinomas vardas, antrajam ruošiasi iš anksto – sklinda gandas, kad kai kuriuos kostiumus klientams siuva net ir žinomi dizaineriai.

O tas neišvengiama, nes karnavalinis aprangos kodas – itin griežta dalyvavimo sąlyga ir galimybė laimėti įspūdingą prizą. Geriausio kostiumo autorius sulauks dosnaus atpildo už savo pastangas.

Loftodromas 2010

„Karnavalo laikotarpiu tu esi viskas, kuo nori būti. Tavo kostiumas – tavo fantazijos ir beprotiškiausių sumanymų atspindys. Reprezentuok save deramai” – kostiumo svarbą pabrėžia TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė.

LOFTODROMAS
Kovo 25-ąją dieną
Menų fabrike “LOFTAS”

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top