Alisa stebuklų lentynoje kovą

Šį mėnesį Alisos stebuklų lentynoje guli storos ir skanios šokoladinės knygos bei padėklai, XXI a. virtuvės rakandai, kabo pora prijuosčių, keletas poliruotų daržovių, kvepalai šiprai, konservų pavidalo plačiakampė fotokamera, o giliausiame kampe nukišti keli drąsūs, gal net sakyčiau, kiek nepadorūs daiktai, sukurti šmaikščių vokiečių dizainerių kolektyvo “Donkey Creative Lab”. Siunčiame linkėjimus iš Berlyno, skaitykite toliau…

 ŠOKOLADAS “HUGO & VICTOR”

APIE 34 LT

PRANCŪZIJA

Kada pastarąjį kartą skaitei knygą? O Victorą Hugo? O kada nors valgei iš knygos? Tikrą šokoladą! Štai tokias prancūziško šokolado knygas pardavinėja du prancūzų gurmanai: virtuvės šefas Huguesas Pouget ir rinkodaros specialistas Sylvainas Blancas – du draugai, sumanę atidaryti šokolado parduotuvėlę Paryžiuje. Dabar šokoladus ir pyragaičius jie eksponuoja vitrinose kaip tikroje galerijoje, o parduoda įpakavę į garsiąsias “Moleskine” užrašų knygele, primenančias dėžutes. Be to, jie pataria, koks vynas labiausiai tinka prie kiekvieno “Hugo & Victor” šokolado ar pyragaičio. O šie yra tikri modernaus meno kūriniai. Tik nežinia, ką dabar apie visa tai pasakytų didysis prancūzų klasikas V.Hugo…

www.hugovictor.com

SILIKONINIS ŠOKOLADAS “CHOCOLAT TRIVET”

APIE 30 LT

PRANCŪZIJA

Dar šokolado? Prašom. Šį kartą iš… silikono. Prancūzų dizainerė Caroline Lisfranc nusprendė šiek tiek pašmaikštauti ir sukūrė virtuvės aksesuarus – padėkliukus.

 AISČIO MICKEVIČIAUS KVAPŲ KOLEKCIJA “FUMPARFUM”

LIETUVA

“FUMparFUM” – naujas prekės ženklas Lietuvoje, kurį sukūrė aktorius, radijo laidų vedėjas Aistis Mickevičius. Penki unikalūs, rankų darbo kvapieji vandenys – šiprai – sumaišyti iš natūralių aukščiausios kokybės sudedamųjų dalių: eterinių aliejų, absoliutų ir CO2 ekstraktų. Kvapų receptai sukurti sekant senovinėmis europietiškų odekolono kūrimo tradicijomis. Tinka ir vyrams, ir moterims, be konservantų ir kitų cheminių medžiagų, 50 ml buteliukuose.

“AMBER LEMONADE” (unisex) – sodrus šipras savo netradiciniu aromatu iš tiesų primena limonadą. Viršutinė nata – citronas ir mėta, vidurinė nata – pačiulis ir kardamonas, apatinė nata – melsvasis stirakas ir gintaras.

“PABLITO” (unisex, bet labiau vyrams) – tradicinis šipras, tikra aromatų puokštė: viršutinė nata – levandinas ir žaliasis mandarinas, vidurinė nata – nerolis, šalavijas ir brazilinis pirulis, apatinė nata – saldžioji mira.

“BEAU ET ORANGE” (unisex, bet labiau moterims) – ryškus, sudėtingas rytietiškas šipras, sodrus ir paslaptingas aromatas: viršutinė nata – raudonasis apelsinas, bergamotė ir greipfrutas, vidurinė nata – arabinis jazminaitis ir damaskinė rožė, apatinė nata – melsvasis stirakas ir indiškoji mira.

“BOIS D’OR” (unisex) – aštroka, įdomi rytietiško šipro kompozicija: viršutinė nata – Somalio frankincensas ir bergamotė, vidurinė nata – raudonasis kedras, apatinė nata – vanilė, degmedis ir pačiulis.

“9 a.m.” (unisex) – gaivi, skaidri ryto šipro versija: viršutinė nata – bergamotė, juodasis pipiras ir apelsinas, vidurinė nata – petitgreinas ir rožinis pirulis, apatinė nata – vetiverija ir civetas.

Visus “FUMparFUM” kvapų rasi “Decolte” (Savičiaus g. 12, Vilnius) ir www.ona.lt

Redos Mickevičiūtės nuotrauka

PRIJUOSTĖ SU MARŠKINIŲ APYKAKLE

KAINA 180 LT

LIETUVA

Ne naujas, bet, rodos, nepamainomas lietuviškas virtuvės aksesuaras tiems, kurie maisto gaminimą vertina taip pat rimtai, kaip ir verslo kūrimą. Dizainas – Aistės Nesterovaitės.

www.daiktuviesbutis.lt

Dualhead.lt nuotraukos

Vizažistė Greta Juozaponytė

Modeliai Donata Porvaneckaitė ir Julijonas Urbonas

FOTOKAMERA “LA SARDINA: FISCHERS FRITZE”

APIE 308 LT

AUSTRIJA

Jei manai, kad norime įsiūlyti skardinę šprotų su pomidorais, tai klysti. Tai fotoaparatas juostelių gurmanams, mėgstantiems fiksuoti unikalius plačiakampius vaizdus ir konservuoti juos tikrame popieriuje, o ne skaitmeninėje laikmenoje.

www.lomography.com

SEGĖ MORKA “SPINDI JEWELLERY”

APIE 100 LT

LIETUVA

Morka ant atlapo!? O ką? Juk daržovė, kabanti ant švarko, tikrai daro įspūdį. Po žiemos trūksta vitaminų – įsisek dizainerės Sandros Malaškevičiūtės rankų darbo segę morką.

www.spindijewellery.com

PREZERVATYVAI “CASANOVA”

APIE 17 LT

VOKIETIJA

Esame įsitikinę – tokius pirktų net didysis suvedžiotojas, super-loveris Giacomo Casanova. Sukurti vokiečių dizainerių sindikato “Donkey Creative Lab”.

DRUSKINĖ IR PIPIRINĖ “SPEED & COCAINE”

APIE 40 LT

VOKIETIJA

Ar kada matėte drąsesnių indų druskai ir pipirams?.. Mes – ne. Be komentarų.

www.donkey-products.com

Rašė: Sandra Kliukaitė

Apie autorių

Alisos stebuklų lentynos turinio ekspertė

Straipsniai : 48

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top