Alisa stebuklų lentynoje balandį

Šį mėnesį Alisos stebuklų lentyna lūžta nuo lietuviškų papuošalų: nuo sidabro ir stiklo švirkštų kombinacijų, prieskoniais kvepiančių vyriškų aksesuarų iki dailių veidrodinių papuošalų, kuriuos mielai priglaustų net ir paslaptingos Veidrodžių karalystės valdovė. Taip pat spintoje kabo originalios galifė kelnės su mažąja panda, rankų darbo rankinės ir dėklai elektroniniams draugams bei linksmos muzikinės vokiškos pagalvės. Be to, visa lentyna iškvėpinta nauju intriguojančiu namų kvapu…

PAPUOŠALŲ KOLEKCIJA “BLUE BLOOD”

KAINA NUO 90 DOL. (APIE 240 LT)

LIETUVA

Šiuolaikinės juvelyrikos alchemikės Aušra Bankauskaitė ir Mantė Maskoliūnaitė siunčia linkėjimus iš Niujorko dekadentišku pavidalu. Šį kartą jos nagrinėja rasizmo problemą ir jų “mėgintuvėliuose” teka (ne)aristokratiškas mėlynasis “kraujas”. O kokios spalvos tavo kraujas – tarsi klausia jos. Tai papuošalai iš sidabro ir medicininių švirkštų, naudotų Sovietų Sąjungoje. Sakysite, kraupu? Visai ne. Greičiau jau pretenzinga ir radikalu.

www.akajewellery.com 

AKSESUARAS NUGARAI

LIETUVA

Vieni konservuoja pomidorus ir agurkus, antri – laiką, treti – gastografinius marškinėlius. O štai visai neseniai atrastas vilnietis dizaineris-juvelyras Andrius Gudišauskas savo papuošaluose sumanė  konservuoti aitriuosius pipirus ir kitus prieskonius. Andrius sukūrė visą šių kvepiančių derinių kolekciją, o mes rodome bene patį įspūdingiausią – aksesuarą nugarai. Beveik kaip samurajaus kardas.

http://gudisauskas.daportfolio.com

KELNĖS “PANDO”

LIETUVA

Visa tai ne apie pandas, o apie kelnes. Languotos, įvairių spalvų galifė kelnės su pažemintu klynu ir mažute pandos emblema yra lietuviško mados ženklo “Pando” hitas. Jas gali dėvėti ir biuro darbuotojas, ir studentas, ir didžėjas, ir tikras menininkas. Neabejojame, kad lietuviškų kelnių madų diktatas greitai priklausys būtent pandoms, o jas dėvės visi, kas mėgsta eksperimentuoti su savo stiliumi. “Pando” įkūrėjas Dominykas Smilga sako: būk originalus, būk elegantiškas pankas!

www.pandowear.com

NAMŲ KVAPAS “MAISON NO.66 SPA”

KAINA 50 DOL. (APIE 134 LT)

LIETUVA

Dar vienas kvapas iš Aisčio Mickevičiaus (“FumParfum”) kurtų kvapų arsenalo. “Maison no.66 Spa” yra unikalus, rankų darbo purškiamas kvapusis vanduo namams, sumaišytas iš natūralių aukščiausios kokybės sudėtinių dalių: eterinių aliejų, absoliutų ir CO2 ekstraktų. Be konservantų ir kitų cheminių medžiagų. Malonaus kvapo “Maison no.66 Spa” idealiai tinka purkšti vonioje. Pušų, laukinių levandų, šalavijų, Himalajų kedrų, peletrūnų ir lauro lapų kompozicija atpalaiduoja ir sukuria nepakartojamą spa atmosferą.

www.ona.com

PAPUOŠALŲ KOLEKCIJA “DAILI”

KAINA NUO 80 LT

LIETUVA

Dizainerė Laura Dailidėnienė (“Daili”) pristato naujus veidrodinius papuošalus, sukurtus “tiffany” technika, ir lietuviškus origamius iš naujausios kolekcijos SEPIA, kurie keliavo ir pavasarinės “Mados infekcijos” podiumu. Spėjame, kad Alisa, radusi juos Veidrodžių karalystėje, būtų tikrai laiminga.

www.daili.lt

MUZIKINĖ PAGALVĖ “FUNKY CHILLOUT”

PAGALVĖS KAINA 19.95 EURO (APIE 70 LT)

STEREOAUSINIŲ KAINA 17.95 EURO (APIE 62 LT)

VOKIETIJA

Nei rokas, nei repas, nei reivas nemirė. Jie tik truputį prigulė pamiegoti… Ši pagalvė puikiai tiks tikriems melomanams, su savimi vis dar besitampantiems kasetinį magnetofoną ar stereoausinuką. Nuo šiol mėgstamų kasečių galėsite klausyti sapnuose, o juostelė niekada neužstrigs ir nesusipainios.

www.donkey-products.com

DĖKLAI “LT IDENTITY”

KOMPIUTERIO DĖKLO KAINA 53 EURAI (APIE 184 LT)

MOBILIOJO TELEFONO DĖKLO KAINA 28 EURAI (APIE 97 LT)

LIETUVA Su dviem užtrauktukais, viena išorine kišene ir tautiškumo ženklu. Kiekvienas modelis su skirtingomis medžiagomis viduje, ir žinoma, skirtas šeimininkui, gerbiančiam ne tik savo elektroninius draugus, bet ir pabrėžiančiam savo lietuvišką identitetą.

www.studijalt.eu

RANKINĖS “TASHE TASHE”

LIETUVA

Naujas lietuviškas prekės ženklas “tashe tashe” siūlo ant rankų kabinti šį tą įdomesnio nei siūlo įprastos parduotuvės. Žinoma, kiekvienos rankinės pamušalas kitoks, o viduje yra kišenėlė jūsų telefonui ir būtiniausioms smulkmenoms.

www.tashetashe.com

Kerniaus Pauliukonio (t&v | creep) nuotr.

Rašė: Sandra Kliukaitė

Apie autorių

Alisos stebuklų lentynos turinio ekspertė

Straipsniai : 48

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top