Alisa stebuklų lentynoje birželį

Šį mėnesį Alisa į stebuklų lentyną atsinešė hyper dydžio delninę vardu “Lolita”, spalvingą lomo fotoaparatą iš Sen Tropezo, subtilų lietuvišką jogos kostiumą iš “LeMuse”, provokuojančius Denio Kuchtos marškinėlius su kilpa, dėmesį atkreipiančius WS batus ir dar keletą humaniško dizaino objektų: tai iš panaudotų skėčių Milane pasiūta ryškiaspalvė striukė dviratininkui arba drąsiam hipsteriui ir originalūs diržai iš… panaudotų dviračių padangų!

DELNINĖ “LOLITA”

LIETUVA

Ko gero, tai vienas gražiausių “tashe tashe” kūrinių. Voko formos, rankų darbo, pasiūta iš natūralios odos. Ji verta pagarbos ir už tai, kad yra tendencinga. Didžiulės delninės vis dar madingos, be to, į jas telpa daugiau nei raktai ir mobilusis telefonas.

www.tashe-tashe.com

FOTOAPARATAS “LA SARDINA – ST.TROPEZ”

KAINA 59 EURAI (APIE 204 LITUS)

AUSTRIJA

Linkėjimai iš San Tropezo! Kas gali būti geriau vasarą nei atostogos prancūzų Rivjeroje? O jeigu dar kuprinėje voliojasi ką tik išleistas lomografijos šedevras, sukurtas specialiai atostogoms paplūdimyje… Lieka tik sulaukti geriausio kadro.

www.lomography.com

“LE MUSE” JOGOS KOSTIUMAS

LIETUVA

KAINA 100 EURŲ (APIE 340 LITŲ)

Lietuviškas jogos kostiumas! Kai dėvi “LeMuse” jogos kostiumą, jautiesi jaukiai ir patogiai. Jis gali būti samaninės, tamsiai pilkos, šviesiai pilkos ar tamsiai mėlynos spalvos. Pranešk, kokios spalvos jogos kostiumo nori, ir užsisakyk tiesiog internete.

www.lemuse.eu

MARŠKINĖLIAI “KILPA”

LIETUVA

KAINA 25 EURAI (APIE 86 LITUS)

Įkvėptas praėjusios pasaulinės finansų krizės, vilnietis dizaineris Denis Kuchta nusprendė pasiruošti kitai krizei… Štai taip jo kolekcijoje atsirado marškinėliai su kilpa. Interpretuok, kaip nori, vilkėk, kaip nori, vis tiek atrodysi originaliai.

www.deniskuchta.com

“Twodicks” nuotr.

V.STASIULYTĖS (WS) BATAI

LIETUVA

KAINA 599 LITAI

Jauna dizainerė Vidmina Stasiulytė sukūrė batų kolekciją, į kurią neatkreipti dėmesio nebuvo jokių šansų. Oda, šiek tiek kniedžių, ir tu jau pasiruošusi žengti gatvės mados podiumu.

Rasti galima parduotuvėje “Decolte” (Savičiaus g. 12, Vilnius)

J.KATKEVIČIAUS IR O.MOLATORE STRIUKĖ

LIETUVA, ITALIJA

Milane gyvenantis architektas Joris Katkevičius kartu su Ottavia Molatore sukūrė naujos kartos striukę (parką). Ji pasiūta iš audinių, kurie nuimti nuo panaudotų skėčių. Humanistinis dizaino kūrinys, siekiantis atkreipti dėmesį į besaikį vartojimą ir antrinio perdirbimo galimybes. Spalvinga striukė puikiai tinka dviratininkams: neperšlampa, turi plačias rankoves, didelį kapišoną ir gilias kišenes. Kol kas tai tik konceptas, bet po kelių mėnesių šios striukės greičiausiai pasirodys ir prekyboje.

www.joriskatkevicius.com

DIRŽAI “GUMINIAI MIESTO ŽALČIAI”

LIETUVA

Diržai pagaminti iš nebenaudojamų dviračių padangų. Palaiko sijoną, kelnes ir stilių. Pirmą kartą jie pristatyti dar 2010 m., projekte [ri:saikl], kai dizaino studentai pasiryžo reabilituoti sąvartynų “klientus” – t. y. šiukšles paversti dizaino objektais. J.Katkevičius ėmėsi nereikalingų dviračio padangų ir sukūrė visą kolekciją neįprastų diržų – “Guminių miesto žalčių”.

www.joriskatkevicius.com

Rašė: Sandra Kliukaitė

Apie autorių

Alisos stebuklų lentynos turinio ekspertė

Straipsniai : 48

Komentarai (1)

  • mikas

    Nu dirzai tai tikrai super! :) gerule ideja. reiks paciam pasidaryti. padangos jau beveik nudile. ar taip ar taip reiks keist

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top