Loftas fest’12: viskas jau paruošta festivaliui, kurio Lietuvoje dar nebuvo (foto)

 Jau šįvakar startuoja trijų dienų miesto reivas „Loftas Fest“, kuris tęsis iki sekmadienio vidurnakčio Vilniaus Naujamiestyje. Trys scenos ir menų gamykla viduje, viena scena jau stovi lauke.

 „Atrodytų, kad toks festivalis turėtų vykti gamtoje prie ežero, tačiau jis vyksta industrinėje aplinkoje menų fabrike „Loftas“, jo kieme ir „Concept Lofts Future Project“ trijų aukštų patalpose“, – apie savo eksperimentą pasakoja jo užmanytojas muzikantas Viktoras Diawara.

Šis festivalis išskirtinis ne tik tuo, kad vidury miesto be sustojimo tris paras gros daugiau nei 50 grupių ir atlikėjų bei eilė didžėjų. Taip pat „Loftas Fest“ lankytojus džiugins baseinas, kubilas ir pirtis. Pastaroji atriedės sekmadienį.

„Meno ir pramogų erdvėse netrūks užsiėmimų: nuo kino premjerų peržiūrų, menininkų instaliacijų, pop up parduotuvėlių iki badmintono turnyro, riedlenčių rampos ir kt.“, – meno ir pramogų zonas pristato jų kuratoriai Robertas ir Agnė Kalinkinai.

Tarp pagrindinių festivalio svečių yra tokie skambūs vardai kaip „Hercules & Love Affair“ iš Niujorko, kurių hitai „My House“ ir „Blind“ pažįstami daugeliui. Taip pat visiems Lietuvos hip hopo atstovams gros viena geriausių Europos hip hopo grupių „Looptroop Rockers“ iš Švedijos bei daugelis kitų.

„Visiems, kas nori patirti kažką naujo, neįprasto, nematyto – rekomenduoju ateiti iki festivalio teritorijos, kuri yra vos 15 minučių nuo Senamiesčio pėsčiomis dar šįvakar arba bent jau rytoj ar poryt“, – šypsodamasis V. Diawara užsimena ir apie galimybę įsigyti vienadienius bilietus į festivalį „Loftas Fest“.

Festivalio metu bus ieškomas ir paparčio žiedas – šiek tiek kitoks nei įprasta, šiek tiek kitoose erdvėse nei įprasta.

Daugiau www.loftasfest.lt

Nuotraukos: Andrej Motorichev

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top