Alisa stebuklų lentynoje rugpjūtį

Šį mėnesį Alisa pasimaišiusi ne tik dėl naujų rankinių, bet ir dėl futbolo (nors Europos čempionatas jau baigėsi) bei dviračių: nuo vintažinio rankų darbo dailaus „niujorkiečio“ iki lietuviško ekologiško elektrinio paspirtuko ateities kartoms. Taip pat ant lentynos gula dar viena „Woodsy“ miškinių drabužių ir aksesuarų serija vyrams ir linki geros lietuviškos vasaros.

Futbolo žvakė „Kick it!“ iš kolekcijos „Kerze to go“

VOKIETIJA

KAINA 7,95 EURO (APIE 28 LITUS)

Dizainerių kolektyvas iš Berlyno „Donkey Creative Lab“ su Stelli Banana priešakyje ėmė ir sukūrė įvairių modelių kišeninių žvakių kolekciją. Kadangi sportas nuo futbolo čempionato iki Londono olimpinių žaidynių beveik tapo mūsų DNR, tokios kišeninės žvakės mums tikrai prireiks (ypač žaibuojant naktį…).

donkey-products.com

Woodsy“ vasara

LIETUVA

Miškiniai grįžta! Tik šį kartą jau su vasariniu garderobu. Miškinių barzdočių grupuotės vadės dizainerės Marina Žuravliova ir Donata Maldonytė siūlo nesiblaškyti tarp įvairių mados tendencijų ir toliau nešioti barzdą bei medžio rievių aplikacijomis dekoruotus šiuolaikinius drabužius, papildytus dailiais miškiniais aksesuarais – medžiaginiais krepšiais. Miškas eina į miestą.

tribe.lt

Nuotraukos Dano Macijausko.

Dviratis „Kate Spade New York“

JAV

KAINA 1100 DOLERIŲ (APIE 3150 LITŲ)

Vintažinis rankų darbo dviratis iš Niujorko… Dėl tokio ir numirt galima, na, bent jau jam betaupant… Šis dviratukas kainuoja 1100 dolerių, tačiau jis vertas kiekvieno už jį sumokėto dolerio, nes jis pagamintas rankomis Italijoje, o dekoruotas Kate Spade Niujorke. Viską vainikuoja klasikinė angliškos odos sėdynė. Tik sėsk ir mink!

adelineadeline.com

Nauja A.Nesterovaitės krepšių kolekcija

LIETUVA

KAINA 140, 160, 220 LITŲ (S, M, L dydžiai)

Nuo šiol kultinis „Daiktų viešbučio“ juodasis miesto krepšys, į kurį tilpdavo net patys sunkiausi daiktai, nudažytas keturiomis skirtingomis spalvomis: ruda, mėlyna, chaki ir smėline. Supinti iš labai ilgos ir tvirtos juostos, šie krepšiai beveik neturi šansų suplyšti (jau išbandyti). Užsegami magnetais, su vidinėmis kišenėmis, puikiai tinka kasdieniams daiktams nešiotis.

daiktuviesbutis.lt

Ekologiškas elektrinis paspirtukas

LIETUVA

VDA dizaino studentė Ainė Petrulaitytė sukonstravo ekologišką elektrinį paspirtuką su įkraunama baterija ir sėdyne, todėl juo riedėti būtų galima net ir nepasispiriant – kaip motoroleriu. Kuriant ekologišką transporto priemonę siekta, kad joje derėtų sėdėjimo važiuojant motoroleriu patogumas, lakoniška dviračio konstrukcija ir galimybė naudoti jį net neįjungus variklio, nes elektrinis paspirtukas turi pasispyrimo funkciją. Taigi, jis tiktų ir tinginiams, ir tiems, kurie nori ne tik pavažiuoti, bet ir pasportuoti.

Naujos „Daili“ rankinės

LIETUVA

KAINA 700 LITŲ

Turime dar daugiau dizainerės Lauros Dailidėnienės sukurtų rankinių. Ant lentynų rikiuojasi šeši nauji spalvingi modeliai iš natūralios odos su natūralaus lino pamušalu ir, žinoma, papuošti vienetinėmis stiklo sagtimis.

daili.lt

IŠMANUSIS TELEFONAS „NOKIA 808 PUREVIEW“

SUOMIJA

KAINA 1899 LT

Nuo šiol darykite pačias geriausias nuotraukas išmaniuoju „Nokia 808 Pureview“ telefonu,

naudodami „Carl Zeiss“ objektyvą ir absoliučiai naują „Pureview“ technologiją.

Tai vienintelis pasaulyje telefonas su 41 megapikselio fotoaparatu. Jame taip pat yra „Full HD“ vaizdo kamera, ekrano technologija „Amoled“ („ClearBlack“), „Corning® Gorilla®“ stiklas.

16 GB įrengtoji atmintis gali būti išplečiama iki 32 GB arba 48 GB. Šis telefonas jau „Skytech.lt“ sandėlyje!

skytech.lt

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top