Alisa Stebuklų lentynoje rugsėjį

Festivaliai baigėsi, renginių skaičius mieste normalizuojasi, o pievų vaikai grįžta ant šaligatvių. Viso gero, jūra! Ir štai rugsėjo dizaino derlius jau nuimtas – ant Alisos stebuklų lentynos vėl gula krūva naujų drabužių, aksesuarų, prašmatnus dviratis ir dar šis tas, be ko galima gyventi, tačiau su tuo gyventi yra smagiau. Beliko sulaukti bobų vasaros…

L.DAILIDĖNIENĖS KOLEKCIJA „SEPIA“ 2012–2013 M. RUDUO-ŽIEMA

LIETUVA

Panaudodama origamio technika išlankstytos pelėdos motyvą pernai Laura sukūrė margą audinio raštą su šiuo paukščiu. Šią jos idėją buvo galima pamatyti ir ant „Mados infekcijos“ podiumo. Dabar pelėdos pagaliau turi ir savo lookbooką. Jo autorė – fotografė Reda Mickevičiūtė, origamio dekoracijų autorė – mados blogerė Kristina Mikalauskaitė (www.stilingamuse.lt).

www.daili.lt

„Missoni“ dviratis

ITALIJA

KAINA 1499,99 DOLERIO (APIE 4240 LITŲ)

Na, tai jau tikrai išskirtinė transporto priemonė. Turi du ratus ir daugybę zigzagų – visai kaip  „Missoni“ megztiniai, kilimai, gobelenai ir t. t. Kol 2012-ųjų Londono olimpinių žaidynių kvapas dar ne visai išsisklaidė, atkrapštom faktą, kad 1948 m., taip pat Londono olimpinėse žaidynėse, pats Ottavio Missoni tapo 400 metrų bėgimo su kliūtimis finalininku. Maža to, čia jis susipažino su savo žmona Rosita, o jau po penkerių metų įkūrė ir kultinius dizaino namus „Missoni“. Iš pradžių zigzagais mezgė megztinius, o dabar ir „zigzaginius“ dviračius…

 

www.missoni.com

„OkiikO“ vėrinys

Dizainerė Laura Tulaitė plačiajame pasaulyje žinoma OkiikO vardu, šią vasarą įsiveržė į Paryžiaus rinką. Rodome jos sukurtą originalų kaklo papuošalą „Crumbles de OkiikO“. Tiesa, vargu ar jį dar rasite prekyboje. Veikiausiai jis jau kybo kokiai prancūzei ant kaklo. Tačiau tik laiko klausimas, kada Laura suvers dar vieną partiją šių puikių vėrinių!

www.okiiko.eu

 

 

MIMI.C marškinėliai iš kolekcijos FTRB0000

LIETUVA

 Ant pakabos kabo Londone gyvenančios lietuvių dizainerės Mildos Čergelytės (MIMI.C) sukurti įžūlūs futuristiniai marškinėliai iš kolekcijos FTRB0000 (fotorobot). Nes mes palaikome konceptualią madą!

www.mimicfashion.co.uk

 

 

 

 

 

 

 

  Prabangus muilas – pistoletas „Guns in Roses “

VOKIETIJA

KAINA 9,95 EURO

 Su tokiu muilu gali ir nusišaut, ypač skambant „Guns N’ Roses“ muzikai. Nereikės net užtaisyti šautuvo. Rožinių „ginklų“ kolekciją „Gangstaz Paradise“ sukūrė vokietis Andreasas Kräftneris. Beje, jie nepalieka jokių pirštų atspaudų!

www. donkey-products.com

Išmanusis telefonas „Nokia C7“

SUOMIJA, LIETUVA

APIE 1300 LITŲ

 Gal ir sunku patikėti, bet šio telefono dizainą sukūrė lietuvis – Tomas Ivaškevičius! Tavo telefonas nieko neišmano? Išbandyk šį. Jei jis bus toks pats neišmanus, kaip ir tavasis, bent jau žinosi, kad jį sukūrė tavo tautietis. Be to, ir pradinė jo kaina buvo labai protinga, nes jis buvo sukurtas žmonėms, o ne dizaineriams.

www.nokia.com

 

„j-me“ kasetė – stalo papuošalas

DIDŽIOJI BRITANIJA

KAINA 18 EURŲ

Atgal į aštuntąjį dešimtmetį! Į laikus, kai ant visu garsu griaudėjančių magnetofonų sukosi juostinės kasetės. Deja, „j-me“ kasetėse nėra jokių muzikos įrašų, be to, jos guminės. Užtat čia galėsi susikrauti visokias mažas biuro smulkmenas, kurios amžinai kur nors pasimeta.

 www.j-me.co.uk

 

Apie autorių

Alisos stebuklų lentynos turinio ekspertė

Straipsniai : 48

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top