VAKARĖLIAI IR MADA NUO ŠIOL TURĖS DAR DAUGIAU BENDRO

Gerai pažįstamas vaibas ir tamprūs susibūrimai. Ausį glostančios melodijos ir kojas kilnojantys ritmai. Artimos sielos ir nauji atradimai. Plaukų pasileidimai ir šokiai iki nukritimo. Tamsiausios paslaptys ir legendomis virstantys prisiminimai… Vieniems tai nesuprantama svetimybė, kitiems – kas antro penktadienio scenarijus. Bet yra ir tokių, kuriems vakarėliai – tai toks pats natūralus dalykas, kaip ir kvėpavimas deguonimi.

Iš pažiūros nekalta idėja – savaip įprasminti vakarėlių kultūrą – aplink save subūrė ne vieną šimtą nakčiai sielas pardavusių bendraminčių. Kurį laiką sklandžiusi įkaitusiame diskotekų ore ir socialiniuose tinkluose, galiausiai ji subrendo materialiai išraiškai – kažkam savito ir ypatingo, atspindinčio tai, kuo gyvenam ir kvėpuojam. Kasdienybei sukantis aplink dizainą, ilgai galvoti nereikėjo – vakarėliai ir mada nuo šiol turės dar daugiau bendro.

Pasitelkus kūrybinę patirtį ir fantaziją, išnaršius klodus audinių, vienoje Vilniaus siuvyklų gimė pirmoji, riboto tiražo PARTY ANIMAL etiketėmis pažymėtų marškinėlių linija. Pirmieji klasikiniai – originalūs ir universalūs. Vienodai gerai derantys ir prie švarko madingam vakarėlyje, ir prie guminių vasaros festivalyje. Savaime aišku, autentiški – nuo nulio savo rankomis kurti.

Sėkmingas šių marškinėlių prigijimas pažymėjo PARTY ANIMAL, kaip savotiško mados ir gyvenimo būdo ženklo užgimimą bei išjudino vandenis tolimesniems darbams. Vakarėliais tepamą kūrybinę ašį palaikant aukšta kokybės ir išskirtinumo kartele, ateities planai – ambicingi. Bet už save geriau tegul kalba darbai.

Pirmuosius marškinėlius fotosesijoje „04:59“ įamžino į pasilinksminimus taip pat nespjaunantys fotomenininkai TWODICKS. „Tai laikas, kuomet į pirmąjį maršrutą išvažiuoja ankstyviausias Vilniaus autobusas. Juo pasinaudoti dažnai tenka ne vienam naktinėtojui“ – pavadinimą komentuoja autoriai, prasitardami, kad patys šiuo autobusu namuo važiuoja retai – jų vakarėliai baigiasi kur kas vėliau.

 Fotosesijos detalės:

Nuotraukos ir postprodukcija: TWODICKS

Make-up: Simonos Mužaitės Good Looking

Modeliai: Jonas Stankevičius, Andrius Raudonikis, Vytautas Jakutis, Vidmantas Girskas, Karolis Prekeris, Sandra Jaskevičiūtė, Deimantė Norkutė

 PARTY ANIMAL

karuna@partyanimal.lt

www.partyanimal.lt

www.facebook.com/partyanimal.lt

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top