Penktadienį „Paradisco“ banga „Studio 9“ čiuoš italai „Lula Circus“

Naują renginių seriją „Paradisco“ šį rudenį pristatantys diskžokėjai Recoco ir St.Stereo kviečia klubinėtojus į antrąjį pasimatymą sostinės klubo „Studio 9“ šokių aikštelėje. Švelnesniam šokių muzikos skambesiui dedikuotas projektas penktadienį puoselės naujausias nu disco ir deep house madas, kurias vilniečiams pristatys duetas iš Italijos „Lula Circus“.

Pirmoji „Paradisco“ naktis mūsų lūkesčius pateisino su kaupu. Ištvermingiausi šokėjai nesiskirstė iki paskutinių akordų ir taip dar kartą įrodė, kad teigiamas emocijas spinduliuojanti šokių muzika diskotekose yra aktuali bei reikalinga“, – teigė vienas iš „Paradisco“ krikštatėvių St.Stereo. Anot jo, komplimentų besišypsančiai publikai negailėjo ir renginių serijos debiutą įgarsinęs britas Joe 90 iš „Futureboogie“ šeimos.

Antroje „Paradisco“ dalyje lankytojus šokdins iš Romos atvykstantys „Lula Circus“ vaikinai. 2008 m. „Myspace” tinklo dėka susipažinę Danilas Sardellas ir Sergias Frazzingaras netrukus atrado nemažai bendrų kūrybinių idėjų ir jau ketverius metus stebina klubinę bendruomenę savo produktyvumu. Per šį laiką jų diskografijoje atsirado kelios dešimtys kūrinių ir remiksų, o „Lula Circus“ sugebėjimus įvertino tokie garsūs šokių muzikos vardai kaip Carl Coxas, Solomunas ar Maya Jane Cole. Be to, tandemas spėjo pasirodyti 80 tūkstančių reiverių miniai „Fusion“ festivalyje Vokietijoje ir yra laukiami svečiai žymiausiuose planetos klubuose.

Kino režisieriaus Davido Lyncho filmų įkvėptas projektas savo kūryboje bei pasirodymų metu nevengia aštuoniasdešimtųjų skambesio, pietietiško temperamento ir spalvingų muzikos elementų. Nesibaigiančiu klubiniu cirku save įvardijančius svečius „Studio 9“ scenoje pasitiks „Paradisco“ šeimininkai Recoco bei St.Stereo.

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top