Grupė “Garbanotas Bosistas” skelbia paskutinį koncertą iki vasaros

“Muzika leidžia patirti tą akimirką, kurioje tu esi”, sako Mantas Joneikis, grupės “Garbanotas Bosistas” gitaristas. Penktus metus kurianti ir muziką iš ąžuolo statinės grojanti grupė vasario mėnesį Vilniuje rengia vienintelį koncertą iki vasaros.

 Pastarųjų metų grupės veikla spalvinga: du turai po Lietuvą, antrojo metu aplankyta ir Latvija, prieš pat Kalėdas išleistas debiutinis minialbumas „VENERA“, pasirodymai festivaliuose “Bliuzo naktys”, “Vilnius Music Week” ir bene pusšimtyje koncertų. Naujaisiais metais garbaniai nusprendė sugauti naujų minčių, todėl braukdami ašarą, bet su šypsena veide, ranka moja grupės vokalistui Šarūnui Joneikiui, išvykstančiam ištirti kaimyninės Lenkijos žemių.

Koncertas vyks vasario 7 d., ketvirtadienį, Vilniaus senamiesčio klube „Studio 9“, o atėjusieji į koncertą debiutinį minialbumą “VENERA” galės įsigyti už simbolinius penkis litukus.

Grupė laukia savo ištikimų klausytojų ir naujų bičiulių vieninteliame susitikime šį pavasarį, kuriame bus galima rasti tiek negirdėtų, tiek jau pažįstamų garsų.

GARBANOTAS BOSISTAS – „CHILDHOOD SONG“ iš minialbumo VENERA

https://soundcloud.com/garbanotasbosistas/childhood-song

Daugiau apie grupę:

www.garbanotasbosistas.lt

www.facebook.com/garbanotasbosistas

www.soundcloud.com/garbanotasbosistas

 

Komentarai (1)

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top