Alisa Stebuklų lentynoje (nr.36)

Sandra Kliukaitė

Pavasaris. Alisa susižavėjo skandinavišku dizainu, bet liko ištikima ir lietuviškam. Po dvigubo romano ant stebuklų lentynos rikiuojasi miško įkvėpti ženkliukai, žolinės vazos, bluzonas su Vilniaus gatvės mados ikonomis, silikoninis šviestuvas, uniseksinės sąsagos, tatuiruotos (ir ne tik) taburetės bei kosminiai inkilėliai paukščiams!

TRIBE“ ŽENKLIUKAI

LIETUVA

KAINA 0 LT

Kam taip ir neteko pačiupinėti „Tribe“ dizainerių sukurtos garsiausios (ever) miškinių kolekcijos „Woodsy“, nuo šiol, ko gero, teks čiupinėti tik nuo jos atlikusius ženkliukus… O dizainerės toliau pluša ir kuria naują pavasario kolekciją. Jos sako, kad šie ženkliukai neparduodami, tačiau jei nori jų gauti už nulį litų, sek naujienas „Tribe“ feisbuko puslapyje, nes kartais jos dalija juos dovanų!

tribe.lt

Fotografavo: Ingrida Žiemytė

Stilius ir drabužiai: TRIBE by Marina&Donata

Modelis: Žybartas Čiurlys

 

NORMANN COPENHAGEN“ VAZA „GRASS“

DANIJA

KAINA NUO 35 IKI 60 EURŲ (APIE 122–208 LITUS)

Užuodi pavasarį? Ne? Matyt, savo stalą, grindis ar palangę turėtum papuošti štai tokia rankų darbo vaza. Keramikių „Claydies“ iš molio drėbtas dizaineriškas žolės kuokštelis įneš gamtos į bet kokį interjerą. Tiks ir lauko gėlėms pamerkti, ir pieštukams susikrauti. Būna trijų dydžių.

www.normann-copenhagen.com

 

 

MEŠKOS PASLAUGŲ „DŽEMPAS“

LIETUVA

KAINA 150 LITŲ

Trys ryškiausi Vilniaus gatvių herojai ant tavo krūtinės! Didysis Lietuvos kunigaikštis Vildaugas, garsiausia Vilniaus gatvės mados ikona Rožytė ir regio atstovas iš Gedimino prospekto Vitas su dredais ir ryšuliais.

meskospaslaugos.com

 

 

ŠVIESTUVAS „UNFOLD“

ŠVEDIJA, DANIJA

KAINA 129 EURAI (APIE 447 LITUS)

Kai švedų dizainerių „Form Us With Love“ gauja susimetė su danų dizaino kompanija „Muuto“, išsiskleidė naujas silikoninis šviestuvas „Unfold“, kuris tapo toks populiarus, kad apskriejo visus dizaino blogus ir žurnalus. Tai klasikinis pramoninis šviestuvas, kadaise kabintas fabrikuose, tačiau dabar jis gaminamas iš spalvotos silikoninės gumos ir labiau tinka kabinti namuose, biuruose ir kur tik sugalvosite.

formuswithlove.se

 

 

„OKIIKO“ SĄSAGOS

LIETUVA

KAINA 85 LITAI

Manote, sąsagas nešioja tik vyrai? Žinoma, ne. Sąsagas nešioja ir vyrai, ir moterys! Marškinių kultas mados pramonėje tęsiasi toliau, o OKIIKO duetas siūlo tobulinti marškinių rankoves. Tereikia tik pasinaudoti jų architektūriškomis ir spalvingomis uniseksinėmis sąsagomis.

okiiko.eu

 

 

T.JASIULIO TABUREČIŲ KOLEKCIJA „STAY“

LIETUVA

KAINA 300 LITŲ (1 VNT.)

Pamenate legendines keturkojes taburetes? Pamirškite jas, keturkojės seniai išėjo iš mados. Dabar jos – trikojės! Pernai dizaineris Tomas Jasiulis pristatė naują baldų kolekciją STAY, kurios pagrindą sudarė trikojės taburetės, o prie jų šliejosi žemi kavos staliukai ir aukštesnės už taburetes – baro kėdės. Tą kartą taburetės buvo dar ir tatuiruotos tikromis tattoo! Juk ne kasdien matote tatuiruotą kėdę?.. Trikojų taburečių su natūralios odos padėkliukais ir tatuiruočių įspaudais dar yra, ieškokite internete.

yasiulis.lt

INKILAI „EVA SOLO“

DANIJA

KAINA NUO 29,95 IKI 45 EURŲ (NUO 104 IKI 156 LITŲ)

Žmonės dar negyvena kosmose, tačiau paukščiai beveik… Danų dizaineriai rankomis iš stiklo išpūtė kosminius namus mūsų sparnuotiems draugams. Ant medžių šakų arba ant balkonų turėklų kabinami kosminiai inkilai ne tik gerai atrodo, bet ir rūpinasi paukščiais. Tereikia įpilti lesalo ir paukščiai patys skris į kosmosą…

evasolo.com

Apie autorių

Alisos stebuklų lentynos turinio ekspertė

Straipsniai : 48

Komentarai (1)

  • vincas

    300 LITŲ už taburetę? Gal čia pasireiškia mano blogi Lietuviški genai, bet man tai kvailoka.

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top