Kino teatre „Pasaka“ susitikimas su apdovanoto filmo „Sapnuoju, kad einu“ režisieriumi Jokūbu Viliumi Tūru

Gegužės 22 d. 19 val. kino teatras „Pasaka” kviečia jau į paskutinę paskaitą su Izolda Keidošiūte ir žymiausiais lietuvių kino režisieriais. Pavasario paskaitų ciklą užbaigs susitikimas su be galo įdomia asmenybe, režisieriumi Jokūbu Viliumi Tūru ir šiais metais apdovanojimą už geriausią dokumentinį filmą pelniusios juostos „Sapnuoju, kad einu“ peržiūra.

 Režisierius Jokūbas Vilius Tūras 1994 metais įgijo Lietuvos muzikos akademijos televizijos režisieriaus diplomą. 1995 metais apsigynė dramos režisieriaus magistro laipsnį. Kaip kviestinis režisierius bendradarbiavo su ne viena kūrybine agentūra bei dirbo prie A. Puipos filmo „Dievų miškas”. Jokūbas Vilius Tūras stažavosi pas žymius Lenkijos režisierius: K. Zanusį, K. Kiesliovskį ir R. Kvietniovskį.

Šiais metais sukūrė debiutinį filmą „Sapnuoju, kad einu“. Tai filmas apie žygdarbiui prilygstančią pusės metų kelionę Švento Jokūbo keliu nuo Vilniaus iki Santiago de Compostelos miesto Ispanijoje. Jos metu pėsčiomis įveikta 4500 kilometrų. Unikali juosta jau spėjo atidaryti tarptautinio kino festivalio Kotbuse (Vokietija) programą „Focus“ ir gauti „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą už geriausią pilnametražį dokumentinį filmą.

Paskaita vyks kino teatro „Pasaka” Pušku Pušku salėje gegužės 22 d. nuo 19 val. Bilietą į paskaitą ir filmą galima įsigyti kino teatro kasoje arba internetu: www.tiketa.lt.

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.lt

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top