Reperio Laikrodžio albumas “Versatile” (audio)

Despotin’ Fam grįžta su gerų naujienų nešuliu. Krepšyje – Laikjack “Versatile”.Vienas iš grupės MC, anksčiau kviestas Andrewla, dabar save vadinantis Laikrodžiu interneto miške paleidžia antrąjį savo darbą. Šįkart atsakomybė už albumą gula ant keturių pečių.

Vilniuje gilios paauglystės sulaukęs Laikrodis prieš daugiau nei dešimtmetį patraukė Vokietijos kryptimi. Nežinia kas – sena meilė hiphopui ar per treniruotes įsismelkęs smūgių rakete į stalo teniso kamuoliuką ritmas suviliojo jį prisidėti prie seniai pažįstamų bendraminčių ir pradėti repuoti.

Dar Vokietijoje įrašinėti pradėjęs Laikrodis produktyvumu, įvairiapusiškumu ir entuziazmu turėjo nejuokais išgąsdinti daugelį žodžių akrobatų. Jau persikėlęs į Vieną jis 2010-aisiais išleido solinį albumą. Kažkur Austrijos sostinėje Laikrodis sutiko Mellow Jack – beatmakerį, kuris tapo antrąją dueto, kuris pagimdė “Versatile”, puse.

Sudaręs tandemą Laikrodis iškrėtė lingvistinį pokštą – iš Austrijos persikraustė į Australiją ir beveik visus kūrinius įrašė ten. Vienintelės “Kalėdos” įrašytos Vienoje. Beje, tai vienintelis kūrinys, kurio instrumentalas – svečio darbas. “Kalėdišku” kompozitoriumi tapo dueto bičiulis – Final Cut iš “RuggedInc” label’o.

Mikrofonas taip pat neišlaikė ištikimybės testo. Laikrodis juo draugiškai pasidalino su Berlyne reziduojančiu šeimynykščiu Liežuviu ir su mįslinguoju pusbroliu iš Vakarų – Randomu.

Kad nekiltų pagunda skųstis albumo garso kokybe, prie jo redagavimo darbavosi Despotin’ Fam “Odisėja 49” garsą glūdinęs Denisas Emery (Mastering.lt).

(Ne pirmas ir ne paskutinis) Test drive’as ausims ir akims:

(vaizdas – Luke Farrow veikalas)

Albumo stovyklavietė: http://andrewla.bandcamp.com

 

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top