Kviečia repuojantys Gataučiai

Prieš metus prasidėjęs gyvos muzikos klube „Pogo“ Šiauliuose repo renginių ciklas „Repo vakaronė“ plečia savo apimtis ir keliasi į didesnes erdves bei gamtos apsuptį. Liepos 26–28 dienomis Gataučiuose (Joniškio raj.) rengiamas Hip-hopʼo muzikos ir kultūros festivalis „Repo vakaronė openʼer“ kviečia repo gerbėjus ir visus norinčius gerai praleisti laiką į gyvos muzikos ir smagaus laiko renginį.

Dvi dienas „Saulėtųjų naktų“ sodyboje Gataučiuose vyksianti repo muzikos fiesta žada daug įvairių MC ir DJ iš visos Lietuvos. Susirinkusieji galės gyvai išgirsti šiuos visą būrį repo padangėje jau žinomų atlikėjų: 2013 metų M.A.M.A. apdovanojimuose geriausiu hip hopʼo atlikėju pripažintą Pushazʼą, 2011 susikūrusius, tačiau jau spėjusius žaibiškai išpopuliarėti Tie geresni, duetus Yga & Broo ir Omerta, Ade & Mtw. Taip pat grupes Garazhe nerūkoma, JAD Rec., Mad Money, Soulkitchen, Ryšininkų blokas, Diversus, 3Sun-c, Shaman ir didžėjus Dj Swix, Dj Normalus, Dj Justinez, Dj Aštom Aštuoni ir kitus. Be to, renginio metu savo debiutinius albumus pristatys atlikėjai Micro one ir Srebe.

„Per septynias gyvos muzikos klube Pogo vykusias „Repo vakarones“, kur dalyvaudavo po kelis hip hop atlikėjus susirinkdavo gausus būrys gerbėjų, tad kilo mintis suburti į vieną erdvę visus atlikėjus ir žmones, kurie buvo su mumis visus metus. Taip palaipsniui brendo ir idėja persikelti į gamtą ir didesnes erdves“, – sako vienas iš renginio organizatorių Kęstutis Padgurskis.

Be geros muzikos, susirinkusiųjų lauks ir kitos pramogos. Gamtos apsuptis, šalia sodybos esantis vandens telkinys ir pliažas leis susirinkusiems pasimėgauti vandens malonumais, sudalyvauti tinklinio turnyre. Tingulį padės nuvyti rytinė mankšta su šokių mokykla „Extreme“, stalo futbolas, o nuotaiką dar labiau pakels įspūdingi trikingo meistrų pasirodymai. Festivalio metu veiks kirpykla, norintiems pakeisti šukuoseną ir laikinų tatuiruočių salonas, kuriame šventės dalyviai galės papuošti savo kūnus. Taip pat atvykstantieji raginami pasiimti palapines ir miegmaišius, nes bent jau trumpam poilsiui kursis palapinių miestelis.

Svarbu paminėti, kad išalkę ir norintys sužinoti, kaip verdamas tikras uzbekiškas plovas „Kazane“, kiti uzbekiški patiekalai, turės galimybę tai pamatyti, įvertinti gaminimo procesą ir, be abejo, paragauti jau šį savaitgalį „Saulėtųjų naktų“ sodyboje Gataučiuose, hip hopʼo festivalio metu.

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top