Vasaros palydos „Vasaros terasoje“ – šį ketvirtadienį su „Biplan“

„Groti vasarą Vilniuje atvirame lauke yra labai smagu, tad ketvirtadienio koncerto „Vasaros terasoje“ laukiame nekantriai“, – prisipažįsta indie folkroko grupės „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas. Šiam koncertui „Biplan“ ruošia ne tik savo šių metų hitus „O mes prie jūros“ ir „Amore“, bet ir senas žinomas dainas.

Muzikantai tikisi, kad vienu iš šios vasaros himnų tapusi daina „O mes prie jūros“ „Vasaros terasoje“ skambės garsiai garsiai. „Taip, kaip dera palydint vasarą“, – sakė Maksas Melmanas. Jau artimiausiomis dienomis „Biplan“ muzikantai pristatys ir šiam kūriniui nufilmuotą vaizdo klipą.

Kartu su „biplanais“ kevirtadienį, rugpjūčio 29 dieną, Vilniuje taip pat pasirodys poproko grupė „Bez bilieta“ iš Minsko, su kuria dar kovo mėnesį jie kartu surengė bendrą koncertą Baltarusijos sostinėje

).

„Koncertas Minske mums tikrai įsiminė, jo metu su „Bez bilieta“ nufilmavome net ir „Harlem Shake“ improvizaciją“, – šypsojosi Maksas Melmanas. „Jau kurį laiką norėjome juos pakviesti atsakomąjam koncertui. „Vasaros terasa“ tam turbūt labiausiai tinka, nes į čia vykstančius koncertus žiūrovai patenka be bilieto, taip kaip ši grupė ir vadinasi.“

)

„Vasaros terasoje“ susirinkusi publika ketvirtadienį vakare išgirs maždaug 30 min. baltarusių programą, po jų savo koncertinę programą atliks „Biplan“. Koncerto pradžia 19 val.

Šis koncertas yra iš „Tuborg Liquid Soundtrack“ renginių ciklo. Nuo gegužės mėnesio visą vasarą Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje įsikūrusioje „Vasaros terasoje“ skambėjo muzika. Nors „Biplan“ koncertas bus paskutinis šiame cikle šią vasarą, tačiau baigiamasis „Tuborg Liquid Soundtrack“ koncertas įvyks rugsėjo 12 dieną su grupėmis „Happyendless“ ir „Pilnatys“.

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top