Naujasis klubo „Tarantino“ vakarėlių sezonas grąžins vasaros karščius

Rugsėjo 6 d., penktadienį, sostinės gyventojų ir svečių pamėgtas klubas „Tarantino“ atveria duris į naują vakarėlių sezoną. Rudens darganą greitai privers pamiršti ir vasaros karščius į šokių aikštelę grąžins prie pulto stosiantys – „Saxtone“ („Meska music“), „Curlymusic“ (ZipFm/Jovany@club) ir „Andy Nic“. Tačiau tuo klubas „Tarantino“ neapsiribos – startuoja naujovių kupinas jau šeštasis vakarėlių sezonas.

Senamiesčio naktinio gyvenimo epicentre įsikūrusio klubo „Tarantino“ atidarymo metu, įėjimas bus nemokamas. Vakarėlio metu, klubus judinti publika galės itin plataus diapazono muzikiniais ritmais: pradedant Saxtone („Meska music“) stilistika, vis pasigirstant jazz muzikos improvizacijoms ir trumpam pasineriant į gyvai atliekamo saksofono garsus ir pereinant link „Andy Nic“ bei „Curlymusic“. Pastarieji jau nekantrauja pasimatyti su „Tarnatino“ publika ir žada taip užgroti, kad aikštelėje visų rankos būtų pakeltos į viršų.

„Tarantino – tai bene geriausiai pažįstama vieta, kadangi vakarėlius, kuriuose teko čia groti, sunku būtų ir suskaičiuoti. Net kelis iš jų, drąsiai galėčiau dėti į savo geriausiųjų TOP 10. Nuojauta kužda, kad ir penktadienį vyksiantis sezono atidarymas bus vienas iš tų geriausių“, – sako Vytas iš „Curlymusic“.

Į naująjį sezoną klubas „Tarantino“ šoka su pokyčiais – vis dažniau čia skambės gyva muzika, bus rengiami įvairūs teminiai vakarėliai. Rimtas klubo ambicijas rodo jau sutarti pirmieji gyvi pasirodymai: rugsėjo 13 d. į sceną žengs prieš metus susikūręs ir per rekordiškai trumpą laiką daugiatūkstantinę gerbėjų armiją subūręs paslaptingasis dueatas „Electronic I“, tą patį mėnėsį hip hip ir hop hop rimtmu klubas dar šoktels kartu su „G&G Sindikato“ vyrukais, energijos įpūs dar šviežias projektas „NO DJs“ su Viktoru Diawara priešaky, muzikuojantis duetas „Gerai Gerai“ su Kami ir kiti koncertai.

Ruošdamasis sezonui, „Tarantino“ stipriai pasuko galvą ir suplanavo tokius teminius vakarėlius, dėl kurių negaila bus ne tik iš pagrindų savo garderobą perkratyti, bet gal ir iki nuomos punkto paėjėti. Susidaužti kokteiliais minkštuose krėsluose ar išsišėlti patalpų labirintuose galės ir Holivudo superherojai, šeichai ar retro damos, ir žinomiausi politikos bei mafijos personažai.

Autentiško retro stiliaus aplinką ir moderniausias technologijas derinantis baras-klubas „Tarantino“ skaičiuoja jau šeštus metus. Geriausią laisvalaikį siekiantis pasiūlyti baras-klubas, neužtruko, kol užsitarnavo publikos simpatijas pašėlusiais vakarėliais bei žinomiausiais pasirodymais. Čia sienas drebino ir tokie pasauliniai „grandai“, kaip Ian Pooley (Vokietija), Jimpster (JK), Andy Ward (JK), ILL Insanity (JAV), PeR (LV) bei DJ Latin Prince (JAV).

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top