Alisa Stebuklų lentynoje (nr.41)

Alisa šį mėnesį užsiėmusi smegenų treniruotėmis ir nuo lubų iki grindų apsikrovusi knygomis… Todėl nenuostabu, kad šį kartą ant stebuklų lentynos stovi pačių garsiausių pasaulio dizainerių ir ikoninių dizaino manufaktūrų bendradarbiavimo rezultatai, kurie buvo sukurti tam, kad knygų ir žmonių gyvenimą padarytų dar gražesnį. Tiesiog. Skaityk knygas. Treniruok smegenų raumenis!

A.JACOBSENO IR „&TRADITION“ ŠVIESTUVAS „BELLEVUE“

DANIJA

KAINA 599 EURAI (2075 LT)

Tai šviestuvas, skirtas knygų skaitytojams, rašytojams ir tikriems poetams. Sukurtas dar1928 m. legendinio dizaino pionieriaus Arne Jacobseno ir atvykęs tiesiai iš kultinės Bauhaus eros, „Bellevue“ šviestuvas vėl atgimė šiuolaikinėse danų dizaino manufaktūros „&tradition“  rankose. Dabar jis pasidabinęs laku, bet išlaikęs tą patį grakštų „gulbės kaklo“ dizainą.

www.andtradition.com

„&Tradition“ nuotr.

 

 

„SCHOLTEN& BAIJINGS“ IR „HAY“ KNYGŲ ŽYMEKLIAI

OLANDIJA, DANIJA

KAINA 4 EURAI (APIE 14 LITŲ)

Naujoviški lipnūs plastikiniai žymekliai, sukurti olandų dizainerių dueto Stefano Scholteno ir Carole Baijings bendrovei „Hay“. Skaityk ir nepamesk nė vieno puslapio arba pasižymėk kiečiausias knygos vietas.

www.hay.dk

„Hay“ nuotr.

J.GREENO IR „SELETTI“ KNYGŲ LAIKYKLA „PANTONE“

DIDŽIOJI BRITANIJA, ITALIJA

KAINA 60 EURŲ (APIE 208 LITUS)

Britų dizaineris Johnas Greenas yra praktiškas žmogus – originaliajam italų dizaino fabrikui „Seletti“ jis sukonstravo knygų laikyklą ir skelbimų lentyną viename. Komplekte yra 6 magnetai, kuriais prie laikyklos gali priklijuoti žinutes draugui, taip pat prisiklijuoti amžinai visur pasimetančius raktus. Na, arba pasidėti knygą, kurią skaitysi jau netrukus.

www.seletti.it

„Seletti“ nuotr.

 

 

N.KALINAUSKO KNYGŲ LENTYNOS „QUAD“ IR „WINGS“

LIETUVA

KAINA 594 ir 70 EURŲ (APIE 2058 IR 242 LITUS)

Jei namuose nusprendei pasistatyti knygų šventovę, gali pasirinkti tikro lietuviško dizaino knygų lentynas pagal skonį („Quad“) ir kišenę („Wings“). Knygų šventovės dydis priklausys tik nuo tavęs, nes šias lentynas gali dauginti ir konfigūruoti kaip tik tau patinka. Nori įkūnyti „Dvylika brolių, juodvarniais lakstančių“? Kabink 12 vienetų „Wings“ tiesiai ant sienų!

www.contraforma.com

„Contraformos“ nuotr.

 

„NAIVE“ ŠOKOLADO ENCIKLOPEDIJA

LIETUVA

KAINA 140 LITŲ

Kiekviena „Naive“ šokolado plytelė – nauja istorija. Nuo pirmųjų iškritusių dantų dėl per kietų lazdyno riešutų iki pirmosios meilės, vardu Karamelė. Susipažink su šokoladinėmis istorijomis gurmaniškose plytelėse, supakuotose į „Naive“ enciklopediją.

www.chocolatenaive.com

Almos Galinskaitės nuotr.

 

„ONA“ KNYGŲ LAIKIKLIS „GELEŽINIS SAPNAS“

LIETUVA

KAINA 56 LITAI

„Geležinis vilkas“ patikimai prilaikys jūsų knygas! Čia susijungia naujausios technologijos (lazeris) su senovės lietuvių legenda apie Gedimino pilies atsiradimą, pasakojanti, kad kunigaikštis susapnavo ant kalno staugiantį geležinį vilką ir toje vietoje atsirado pilis…

www.ona.lt

ONA nuotr.

ideti abi foto, nes skirtingos transformacijos parodytos

L.DAILIDĖNIENĖS KUPRINĖS IŠ KOLEKCIJOS „SAP“

LIETUVA

KAINA 898 LITAI

Šviežiena. Iš natūralios odos. Su vidinėmis kišenėmis. Mėgsta nešioti knygas, žurnalus, bet ką. Transformuojasi net į tris skirtingus pavidalus. 2013–2014 m. rudens-žiemos leidimo. Žiauriai madingos!

www.dailidesign.com

Fotografė: Gerda Slavickaitė

Grimas: Ugnės Ežerinskaitės

Stilius: Aidos Ivanauskaitės

Modelis: I.M.Andrulytė

 K.RASHIDO IR „MENU“ KNYGŲ LAIKIKLIS „KNOWLEDGE IN THE BRAIN“

DIDŽIOJI BRITANIJA, DANIJA

KAINA 169 EURAI (585 LITAI)

Tegul dirbtinės smegenys laiko jūsų knygas, kai paleidžiate jas iš rankų! Šį elegantišką knygų laikiklį sukūrė ekstravagantiškasis dizaineris Karimas Rashidas ir pritaikė jį danų dizaino gamintojui „Menu“, kuris tiražuoja tik pačių talentingiausių dizainerių darbus.

www.menu.as

„Menu“ nuotr.

P.BREDHALO IR „MUUTO“ KNYGŲ LENTYNA „OTO100“

DANIJA

KAINA 499 EURAI (1728 LITAI)

Nieko naujo nepasakysim pasakydami, kad „genialu yra tai, kas paprasta“. Štai tokią knygų lentyną tiesiogine prasme susuko jauna danų dizainerė Pil, kurią iškart ėmė gaminti skandinaviško dizaino prometėjai „Muuto“. Atlaiko nemenką svorį, kainuoja irgi nemenkai, bet turi išliekamąją skulptūrinę vertę.

www.muuto.com

„Muuto“ nuotr.

Apie autorių

Alisos stebuklų lentynos turinio ekspertė

Straipsniai : 46

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top