„Senoji mokykla“ kviečia į tarptautinę hip-hopo dvimiesčio estafetę

Didžiausias lietuviško hip-hopo renginys „Senoji mokykla“ po daugiau negu pusmečio pertraukos vėl grįžta. Septintą kartą vyksiantis repo vakarėlis plečia savo geografiją – spalio 25-ąją su geriausiais Lietuvos repo atlikėjais linksminsis „Gargaro“ lankytojai Kaune, o spalio 26-ąją renginys grįš į įprastą vietą – menų fabriką „Loftas“ Vilniuje. Su lietuviais abiejuose miestuose ant scenos lips svečiai iš Nyderlandų ir Estijos.

Kovo mėnesį sostinėje „Lofto“ erdvę sausakimšai užpildžiusi hip-hopo muzikos mėgėjų minia tapo „The Show“ – 1996-ųjų filmo apie repo koncertą inspiruoto vakarėlio dalimi. Tuomet retas kuris sulaukęs įspūdingo renginio pabaigos norėjo traukti namo.  Todėl „Senosios mokyklos“ atstovai po vasaros atostogų gerbėjų alkį pasiryžo numalšinti tarptautine koncertų esfatefe.

„Džiugu, kad susidomėjimas renginiu vis auga – pavasarį klube vos sutilpo visi norintys. Turėdami omeny tai, jog didelė dalis vakarėlio dalyvių atvyksta iš kitų miestų, nusprendėme išsiplėsti ir surengti pirmąjį koncertą Kaune”, – apie idėją dvigubinti vakarėlį pasakojo vienas iš „Senosios mokyklos“ organizatorių, Vitalijus Puzyriovas-Vaiperis.

Dviejų didžiausių šalies miestų industriniuose rajonuose įkurtų klubų scenos sulauks smogiamojo Lietuvos hip-hopo derinio. Prie mikrofonų stos: kokybės kartelės nenuleidžiantys „Despotin’ Fam”, originalusis MC Mesijus ir Garo duetas, mokinių ir studentų numylėtiniais tapę „Tie Geresni“, postmodernusis Shidlas, auksinių hip-hopo muzikos laikų skambesio neapleidžiantys Dee & Kamy ir megztinį briedžiais išpuošęs Dada.

Vis dėlto „Senoji mokykla“ – ne olimpinės žaidynės, todėl prie stipriausių lietuvių prisijungs drąsūs ir vikrūs svetimšaliai. Tarptautinėje estafetėje į vieną takelį su lietuviais stos dvi grupės iš užsienio – duetas Da Shogunz (Propo’88 &Blabbermouf )iš Nyderlandų ir Gorq Lana startinis penketas iš Estijos.

Sėkmingiausia ir didžiausia Lietuvos hip-hopo muzikos renginių serija tapusi „Senoji mokykla“ skaičiuoja jau penktuosius istorijos metus. Per tą laiką vykusiuose šešiuose koncertuose ant scenos pasirodė visi žinomiausi šalies repo atlikėjai, o taip pat – specialiai dėl šių renginių į Lietuvą atvykusios pasaulinės hip-hopo muzikos žvaigždės – Killa Kela, Elzhi, J-Ro.

Bilietus į renginius galite įsigyti čia:
http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/kita/?concert=132942

http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/kita/?concert=132936

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top