Vilniaus melomanus apjungė įspūdingas britų „Editors“ koncertas (foto)

Vakar menų fabrike „Loftas“ pasirodė šiuo metu viena didžiausių ir aktyviausių britų roko grupių „Editors“. Pilname „Lofte“ tamsesnės, bet itin melodingos roko muzikos gerbėjai koncertu galėjo mėgautis beveik dvi valandas. Britus apšildė šiuo metu sparčiai kylanti belgų grupė „Balthazar“.

Įsibėgėjus koncertui emocijos menų fabrike virte virė. Nors muzikantai grojo ir daug naujų dainų iš vasarą pasirodžiusio albumo „The Weight of Your Love“, galima buvo išgirsti ir beveik dešimties metų senumo melodijas. Pačiai koncerto pabaigai penketas iš Birmingemo pasiliko savo didžiausią hitą „Papillon“, su kurio labai įspūdingai ir emocionaliai pabaigė savo pasirodymą Lietuvoje.

Prieš koncertą grupės vokalistas Tomas Smithas prisipažino, kad labai gera grįžti vėl į kelią su grupe. O jau po koncerto, tik nulipęs nuo scenos, suskubo skambinti savo šeimai Didžiojoje Britanijoje.

Grupė, kad nesijaustų, jog tik keliauja, groja ir miega autobusuose su savimi vežiojasi įvairiausių pramogų. Pavyzdžiui, greitai sumontuojamą ir išmontuojamą stalo teniso įrangą.

„Editors“ į Lietuvą atvyko su trim dviaukščiais autobusais ir vienu dideliu krovininiu automobiliu. Iškart po koncerto Vilniuje didžiulė „Editors” komanda patraukė link Poznanės Lenkijoje.

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top