House scenos pirmūnas Medlar naują albumą pristatys Vilniuje

Spalio 18 d. į Vilnių atvyksta šių dienų klubinės kultūros herojus Medlar. Jau porą metų house sceną drebinantis britas penktadienį sostinės kūrybinėje erdvėje „Studio 9” pristatys debiutinį albumą „Sleep”. Jo prezentacija sutaps su startu naujo renginių ciklo „Devintame Name”, kuriame šeimininkaus ir aktualius veikėjus pristatys vietiniai house muzikos entuziastai Funkodelik bei Valdemar.

Medlar vardas klubinės bendruomenės tarpe plačiai skambėti pradėjo prieš porą metų. 2011-aisiais įrašų kompanijoje „Wolf Music” išleistas jo kūrinys „Terrell” ne vieną mėnesį audrino minias šokėjų įvariuose pasaulio kampeliuose. Dėmesį į ambicingą kolegą netrukus atkreipė ir šokių muzikos sunkiasvoriai – remiksuoti savo darbus jam patikėjo „Disclosure”, Steffi, Tensnake ir kiti žymūs vardai.

Vilniuje Medlar lankysis ne šiaip sau. „Studio 9” jis pristatys debiutinį albumą „Sleep”, kuris oficialiai prekyboje pasirodė vos prieš savaitę. Beje, Londone jo premjera vyko ant 5 žvaigždučių viešbučio stogo, o pasveikinti kūrėjo skubėjo svarbiausi britų house industrijos autoritetai.

Atėjusiems susipažinti su naujausiomis šokių muzikos madomis malonią staigmeną paruošė ir „Devintame Name” rezidencijas Valdemar – jo sumiksuoto antrojo S9 podcasto šimtas CD kopijų atiteks ankstyviausiems penktadienio šokėjams.

Šeštadienį Gedimino prospekte kūrybines naujienas pristatys ir kolektyvas iš Lietuvos. Sudėtį papildžiusi ir dar daugiau gyvo instrumentų skambesio įgavusi nu disco grupė „Proper Heat” atskleis kozirius iš naują singlo, kurį dar šį rudenį išleis britų įrašų kompanija „Nang Records”.

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top