Daug daug baleto

Žinome, kad esate reti svečiai Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (kas gali ten kankintis žiūrėdami tas operas ir baletus), bet vis tiek lapkričio 18 ir 19 d. į šį niūroką pastatą pačiame miesto centre vertėtų užsukti. Tomis dienomis čia bus tiek gero baleto, kad galėsite mažiausiai dar 10 metų draugams girtis, kokiame puikiame renginyje buvote.

Kas ten bus? Ogi į Lietuvą atvyksta visas būrys pasaulinio garso baleto šokėjų, atstovaujančių bene geriausiai pasaulyje – Rusijos – baleto mokyklai. Maskvos Didžiojo, Sankt Peterburgo Marijos bei Michailovsko primarijai ir primabalerinos, surinkti į krūvą festivalio „Dance Open“ rengėjų,  gastroliuoja po visą pasaulį ir stebina savo talentu. Neretai jų pasirodymai sukelia ne mažesnes ovacijas nei roko muzikantų koncertai: žiūrovai iš malonumo ne tik ploja, bet ir garsiai klykia bei trypia kojomis.

Ir tai nestebina, nes į „Neprilygstamų baleto talentų“ programą telpa ne tik tradiciniai baleto numeriai, bet ir šiuolaikinės choreografinės kompozicijos. Na, ne gatvės šokiai, bet į tą pusę.  Žodžiu, gero jums baleto!

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top