Geriausių Europos DJ dešimtuke – lietuvis

Iš neseniai praūžusio prestižinio „Movida Corona 2013” DJ konkurso  Ibizoje – geros naujienos. Lietuvai atstovaujantis DJ Janler nepadarė gėdos ir pateko į geriausiųjų dešimtuką.

„Tai labai aukšto lygio renginys. Finale dalyvauja perspektyviausi DJ iš viso pasaulio, atrinkta daugiau nei per 500. Vien groti kartu su jais vienoje scenoje yra garbė, o patekti į finalininkų dešimtuką – nerealus jausmas. Kitų metų tikslas – geriausiųjų trejetukas“, – pasiekimais Ibizoje dalijosi Saulius Jankauskas, kitaip žinomas kaip DJ Janler.

Po puikių dviejų pasirodymų DJ Janler spėjo ne tik pasigrožėti Ibiza, bet ir šnektelėti su vienos žymiausių muzikos įrašų kompanijų pasaulyje „Pacha Recordings“ direktoriumi, pasiklausyti per finalą publiką audrinusio Bob Sinclar ir iš arčiau patyrinėti publiką, kuri nustebino amžiaus įvairove.

Tryliktus metus organizuojamas konkursas

Kad galėtų pasirodyti ypač svarbiame karjerai ir jau trylika metų vykstančiame „Movida Corona“  finale, DJ Janler teko susirungti daugiau nei su 40 kitų Lietuvos DJ nacionalinėje atrankoje. Nacionalinėse atrankose daugiau negu dvidešimtyje pasaulio šalių kasmet varžosi tūkstančiai jaunųjų talentų dėl vienintelio bilieto į šokių aikšteles ir muzikos įrašų industrijos duris atveriantį finalą Ibizoje.

Iš viso šiemet didžiajame finale „Pacha Ibiza“ klube grojo 22 atlikėjai iš Švedijos, Norvegijos, Ispanijos, Vokietijos, Airijos, Didžiosios Britanijos, Šveicarijos, Austrijos, Estijos, Latvijos, Belgijos, Meksikos ir kt.

Laimėtojas paliko įspūdį

„Teisėjai šiemet daugiau dėmesio skyrė DJ gebėjimui įsiklausyti į publikos nuotaiką. Šveicaras Lucas Moneme vienareikšmiškai nusipelnė nugalėtojo trofėjaus. Dar labai gerą įspūdį paliko kaimynai estai, tiksliau brolių „Bambossa Brothers“ duetas“, – pasakojo DJ Janler, kuris grįžęs į Lietuvą intensyviai ėmėsi naujai iškepto tėčio pareigų ir ateities planų, susijusių su muzika.

Didžiojo finalo Ibizoje laimėtojams atitenka galimybė įrašyti savo kūrinius su „Pacha records“ bei prikaustyti įnoringiausios pasaulyje „Pacha Ibiza“ klubo publikos dėmesį net keturių sesijų metu. Negana to, laimėtojas kviečiamas į pasaulinį turą ir tampa „Movida corona“ vakarėlių žvaigžde.

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top