Dizaineris Giedrius Paulauskas ruošia staigmeną šiuolaikiniam miesto „kariui“

Naujienų savo kūrybos gerbėjams vyrams dar šiemet pateiksiantis dizaineris Giedrius Paulauskas savo sumanymą kol kas laiko paslaptyje, tačiau žada, kad viskas paaiškės dar iki Kalėdų. Didžioji dizainerio kūrybos dalis susijusi su militarizmu, tad ir naujausias jo sumanymas yra iš šios srities.

„Savo kūrybos gerbėjams, taip pat visiems tiems, kuriems artimas tikras vyriškas pasaulis su griežtais principais ir savomis tradicijos, šiandien siunčiu antrąją užuominą apie tai, kas bus pristatyta dar iki didžiųjų žiemos švenčių. Galbūt mano siunčiamos žinutės atrodo kiek per painios, netgi mistiškos. Tačiau, jeigu gerai įsižiūrėsite, suprasite, kad tai, ką matėte pirmajame ir dabar matote antrajame vaizdo siužete, yra tam tikrų veiksmų seka. Pasakoti apie tai, ką pristatysiu, pradedu nuo detalių dėl to, kad jos man yra labai svarbios, joms skiriu labai daug dėmesio. Kurdamas ir jau įgyvendindamas sukurtus dalykus atsižvelgiu į visas smulkmenas – iš jų susideda kokybiška visuma“, – sako dizaineris Giedrius Paulauskas.

Antrąją dizainerio Giedriaus Paulausko užuominą žiūrėkite čia: http://vimeo.com/80267822

Video: Visvaldas Morkevičius

Muzika: Mindaugas Lapinskis

Antrajame vaizdo siužete – džinsuose naudojami kniedžių vinukai, tiksliau – ištisas jų laukas, didžiulis pulkas.

„Man šis vaizdas primena pilną žmonių miestą. Iš pirmo žvilgsnio tie žmonės gali pasirodyti labai vienodi, susilieję į vieną, niekuo neišsiskiriančią miesto masę, savotiškai užsimaskavę ir prisitaikę, nes vilki miesto taisyklėms paklūstantį, jam pritaikytą kamufliažą. Tai tikri miesto kariai, ryte išeinantys į „kovą“ – į savo darbus ar tvarkyti reikalų, ir vakare iš tos kovos grįžtantys. Tad pasakysiu taip: mano naujienos skirtos visiems šiuolaikiniams miesto „kariams“, – sako Giedrius Paulauskas.

Dar iki Kalėdų dizaineris žada pristatyti tai, kas išsikristalizavo ir buvo gryninama, tikrinama bei tobulinama, daugiau kaip dvejus metus. Tai bus naujo ciklo, atskleidžiančio, kaip G. Paulauskas supranta madą, jos filosofiją, kokį mato šiuolaikinį vyrą ir kas yra tikrieji vyriškumo atributai, pradžia.

Whatever you wear with it – will fit.

Laukite tęsinio!

 

Daugiau informacijos apie dizainerį Giedrių Paulauską ir jo kūrybą – facebook.com/giedriuspaulauskasfashion

Aistės Krasuckaitės nuotraukoje – dizaineris Giedrius Paulauskas

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top