Ketvirtadienį dizaineris Robertas Kalinkinas įrengs pirmąją momentinę parduotuvę Kaune

Laikinų parduotuvių (angl. Pop-Up Shop) fenomeną Lietuvoje sėkmingai įtvirtinęs ir vieną jų netgi nuolatine pavertęs dizaineris Robertas Kalinkinas Vilniumi neapsiriboja – šį ketvirtadienį, gruodžio 19 dieną, dizaineris pirmąkart tokią parduotuvę įrengs Kaune.

„Šįkart ji bus išties momentinė, – šypsosi dizaineris. – Ji veiks tik vieną dieną. Tačiau tokį modelį pasirinkome neatsitiktinai – norime tą vieną dieną padaryti stiprią ir efektingą. Prieš žiemos šventes yra renginių perteklius, tad mes savo klienčių nevarginsime – lai ateina ketvirtadienį bet kuriuo joms patogiu metu, pasimatuoja patinkančius drabužius, pasitaria ir išeina laimingos. Apsipirkimas neturi būti varginanti patirtis.“

Roberto Kalinkino Pop-Up Shop įsikurs bene karščiausioje naujoje vietoje Kaune – bare „Anna Mesha“. „Jauskis kaip namie, bet nepamiršk, kad svečiuose…“, – taip pasitinka lankytojus ši vakarėlių svetainė. Ir ne veltui: erdvė, labiau primenanti elegantišką senamiesčio butą, o ne išblizgintą barą, yra vienas iš tų faktorių, kodėl prie „Anna Mesha“ durų kiekvieną savaitgalį rikiuojasi rekordinės norinčiųjų šičia patekti eilės.

Vienos dienos parduotuvėje Kauno lankytojai ras populiariausius Roberto Kalinkino mados namų kūrinius, taip pat ir vos prieš kelias dienas lentynas pasiekusias naujienas, dovanų idėjų bei pre-sale modelius iš 2014-ųjų pavasario-vasaros kolekcijos – tiesiai nuo podiumo.

Visą dieną R. Kalinkinas pats suksis parduotuvėje ir konsultuos klientes, ieškančias patarimo ar nuomonės iš šalies. Taip pat vyks privačių užsakymų priėmimas bei derinimas.

Ketvirtadienį nuo 12 valandos Pop-Up Shop parduotuvė pasitiks lankytojus su kava ir kalėdiniais saldėsiais, o nuo 21 valandos virs mados ir šokių aikštele. „Vienam vakarui sujungti konceptualų butiką ir barą – sena mano idėja, pagaliau ją įgyvendinsime. Muzika ir draugai yra geros nuotaikos garantas, o jei šalia – ir lentynos dovanų sau, reikia tikėtis tikrai efektingos nakties!“, – priduria R. Kalinkinas.

Dizaineris neslepia dažnai sulaukiantis klausimų apie plėtros planus Kaune: „Galiu atsakyti tik viena – būtinai, kai tik susiklostys palankios aplinkybės. To mes čia ir atkeliaujame – susipažinti su savo Kauno klientais bei klientėmis jų mieste. Ir tam pasirinkome įdomesnę formą nei vien paprastą parduotuvę, nes mano tikslas – kaskart stebinti, judėti pirmyn. Mes parduodame ne tik drabužius, bet ir idėjas. Kartais maksimalistines, euforiškas, dramatiškas – tačiau tai yra idėjos, kurios išlaisvina vaizduotę. Nes tokią aš matau mūsų mados namų moterį.“

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top