TV eteryje – geriausias lietuviškas metų koncertas “A.M.+ “Foje” = 30″

Pirmąją Naujųjų Metų dieną, LRT eteryje karaliaus Andrius Mamontovas ir buvę legendinės grupės “Foje” muzikantai

Labiausiai lauktas sugrįžimas lietuviškoje scenoje įvyko 2013-ųjų metų spalio mėnesį, kada visi atlikėjo gerbėjai buvo pakviesti į jubiliejinius muzikinės veiklos trišdešimtmečio koncertus, pavadintus – “AM+FOJE=30”.
Kai kiti atlikėjai tik giriasi, kad pas juos bus “daug garso ir šviesų”, “AM+FOJE=30” pralenkė visus lūkesčius. Įspūdingas dviejų su puse valandų ilgio šou su kultinėmis geriausio visų laikų Lietuvos populiariosios muzikos autoriaus dainomis ir kruopščiai paruoštu, didingu šviesų ir video instaliacijų šou, sukvietė į Vilniaus “Siemens” areną rekordinį žiūrovų skaičių, kuriuo šioje koncertinėje aikštelėje kol kas negali pasigirti nei vienas kitas Lietuvos atlikėjas.
Koncerte grojo A.Mamontovas ir jo grupės muzikantai: Eimantas Belickas, Tomas Andrijauskas ir Meinardas Brazaitis. O taip pat buvę grupės “Foje” nariai: Arnoldas Lukošius, Romas Rainys, Eugenijus Pugačiukas, Saulius Valikonis, Darius Burokas, Algimantas Kriščiūnas, Loretta Petereit. Tie, kas neapsilankė šiuose koncertuose, dabar turi puikią progą pamatyti juos ir išgirsti. Na o visus, kurie dalyvavo – kviečiame dar kartą išgyventi geriausias praėjusių metų muzikines akimirkas.
Koncerte skambės populiariausios visų laikų dainos: “Laužo Šviesa”, “Mono Arba Stereo”, “Saulės Miestas”, “Saugok Vaikystę” ir dar daug daug kitų, jūms gerai žinomų kūrinių.
Sausio 1d. 22:00 žiūrėkite visą “AM+FOJE=30” koncerto įrašą per LRT. Nepamirškite, kad prieš tai, 21:00 pamatysite nepriklausomo žurnalisto Rimo Bružo dokumentinę juostą “Foje”, atveriančią duris į A.Mamontovo koncertų bei kelionių užkulisius ir ne tik…

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top