Rekordinis kino teatrų uraganas: „Redirected Už Lietuvą!“ jau uždirbo milijoną litų

Eilės prie kasų, pilnos kino teatrų salės, papildomi seansai ir sumušti visi rekordai – taip praėjusį savaitgalį startavo naujas režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Redirected / Už Lietuvą!”. Vien per tris premjerinio savaitgalio dienas ši kino juosta į kino teatrus priviliojo 55 570 žiūrovų ir surinko beveik milijoną litų pajamų – 921 608. Pagal šiuos abu kriterijus filmas „Redirected / Už Lietuvą!” tapo absoliučiu rekordininku Lietuvoje – ir tarp lietuviškų, ir tarp užsienietiškų juostų.

E. Vėlyvio režisuotas filmas aplenkė iki šiol pagal premjerinio savaitgalio žiūrovų skaičių lyderiavusį „Simpsonų filmą“ (53 714 žiūrovų) ir pagal surinktas pajamas pirmavusią lietuvišką juostą „Moterys meluoja geriau. Kristina“ (637 104 litai).

„Prognozavome sėkmingą filmo rodymo pirmąjį savaitgalį, tačiau tokio anšlago kino teatruose nesitikėjome, tai viršijo visus mūsų lūkesčius. Esame dėkingi kino teatrams, kurie paskyrė net papildomas sales filmo rodymui, bei žiūrovams, kurie teigiamai įvertino filmą, o dalis jų kine buvo jau ir antrąjį kartą. Tikimės, kad „Redirected / Už Lietuvą!” sėkmė prisidės prie visos Lietuvos kino industrijos augimo“, –  teigia filmo prodiuserė Asta Liukaitytė.

Papildomoje išankstinėje filmo peržiūroje „Forum Cinemas“ kino teatruose praėjusį ketvirtadienį juosta pritraukė beveik 9000 žiūrovų ir surinko 151 870 litų pajamų. Tokiu būdu vos per pirmąsias keturias filmo rodymo dienas „Redirected / Už Lietuvą!” uždirbo 1,07 mln. litų aplenkė ankstesnį E. Vėlyvio filmą „Zero 2” ir jau įkopė į daugiausiai pajamų surinkusių lietuviškų filmų penketuką.

Pasak didžiausio Lietuvoje kino teatrų tinklo „Forum Cinemas“ projektų vadovo Gintaro Plytniko, toks filmo populiarumas – fenomenalus reiškinys Lietuvos kino teatrų istorijoje. „Aš tai vertinu paprastai – uraganas kino teatruose. Kai ketvirtadienio vidurnaktį pamatėme, kad į šį filmą kas minutę internetu nuperkama po 10 bilietų, savaitgaliui atvėrėme visas rezervines sales papildomiems seansams visoje Lietuvoje. Ir tai pasiteisino – visos salės buvo pilnutėlės. Tokio vaizdo dar nebuvo tekę matyti – „Redirected / Už Lietuvą!” jau įėjo į Lietuvos kino istoriją“, – sako G. Plytnikas.

Itin aukštą įvertinimą „Redirected / Už Lietuvą“ renka ir tarptautinėje filmų svetainėje IMDB.com – dešimtbalėje sistemoje daugiau nei 3000 lankytojų filmui paskyrė vidutiniškai po 9,7 balo.

Socialiniuose tinkluose filmo komanda susilaukia daugybės klausimų dėl premjeros užsienyje datų. „Nors jau pasirašėme svarbias sutartis su tarptautinėmis bendrovėmis, kurios platins filmą užsienyje, tačiau kol kas tikslių premjeros datų užsienio šalyse dar negalime įvardinti. Viena aišku, kad tai bus tik po kelių mėnesių“, – sako filmo prodiuserė Daiva Jovaišienė.

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top