Alisa Stebuklų lentynoje (Nr.46)

Šiame numeryje Alisa dalijasi prisiminimais, muzika ir meilės pikseliais, o ką daugiau veikti vasarį? Sentimentus keliančios, nepelnytai pamirštos daugkartinės nosinės, naujos eros patefonas, fantastinio Viktorijos laikų epochos reflekso – steampunk stiliaus – ausinės ir CCCR pagamintas laikrodis, koriano kietumo širdys po kaklu, rankinė ledų daužytoja, magiška mada ir suaugusiųjų sugrįžimas į vaikystę su kultinėmis lego kaladėlėmis. Visko tiek, kiek tilpo į lentyną.

„PRIM PRIM“  NOSINĖS

LIETUVA

Ar dar prisimeni medžiaginę nosinę?! O kaip mokykloje kalė į galvą: „Ę – rašyk nosinę ę…“ Prisimink viską, ir jeigu reikia, elegantiškai (atsi)verk tiesiai į nosinę. Imk nosinę ir pūsk nosį, pamojuok, iškvėpink ir pamesk, užsirišk mazgelį priminimą, papuošk švarko kišenę, nušluostyk ašaras, susivyniok sausainių, įsidėk į batą… Medžiaginės nosinės sugeria daugiau džiaugsmo ar skausmo ašarų nei vienkartinės.

www.primprim.lt

„OKIIKO“  PAPUOŠALAI „WITH LOVE“ („CITI;ZEN“)

LIETUVA

KAINA 460 LITŲ

OKIIKO grįžta su meile ir korianu – kaklo papuošalais, subalansuotais miesto gyventojams, kurie per metus persigalvojo ir vis dėlto nusprendė, kad gauti ką nors širdies formos vasarį gali būti visai nieko. CITI;ZEN sudėtis: minimalizmas, modernus dizainas, kruopštus rankų darbas, vos vos architektūros, trupiniai dzenbudizmo, daug koriano, auksuotas žalvaris, auksuota grandinėlė.

www.okiiko.eu

„DAILIDESIGN“ RANKINĖ „ICEBREAKE“

LIETUVA

KAINA 649 LITAI

Ant lentynos – ledų daužytoja! O gal ir širdžių… Jos gimdytoja dizainerė Laura Dailidėnienė sako, kad ši natūralios odos rankinė pralauš visus ledus kelyje į sėkmę. Tamsiai ruda oda su auksinio pelėdžiuko įspaudais ir ooo… siurpraiz! – raudonas lininis pamušalas viduje.

www.dailidesign.com

 

 

PATEFONAS „REED PRECISION“

LIETUVA

Daiktas, sukurtas audiožmonėms, kurių venomis teka ne kraujas, o muzika. Gražų, gerai grojantį patefono prototipą sukūrė dizaino studentas Karolis Bakūnas kartu su įmone „Tonearms“, gaminančia vadinamuosius tonarmus. Tonarmo tvirtinimo sistema – šio grotuvo kertinis akmuo, dėl jos galima naudoti įvairaus ilgio tonarmus ir juos tiksliai priderinti prie patefono, sukurto audiofilams ir žmonėms, turintiems gilias ausis, skirtas ne muzikos paviršiui, o gyliui suprasti.

www.reed.lt

„ROOM COPENHAGEN“ LEGO RINKINYS PRIEŠPIEČIAMS

DANIJA

KAINA 2,99–9,99  EURO (10–34 LITAI)

Lego – tik vaikams? Pamirškite tai. „Room Copenhagen“ įrodys, kad lego puikiai tinka ir suaugusiesiems. Danų dizaineris Ole Jensenas ne tik sukūrė interjero aksesuarų ir baldų kolekciją iš realaus dydžio lego kaladėlių, bet dar ir pasirūpino jūsų priešpiečiais. Pripažinkite, jums juk tikrai jau įkyrėjo ta nuobodi plastikinė priešpiečių dėžutė ir termosas, kuriuos tempiatės į darbą ar iškylą ant žolės ar sniego. Gal laikas viską pakeisti į lego?!

www.roomcph.com

Nuotrauka: „Room Copenhagen“

I.UŽKURATAITĖS KOLEKCIJA „MAGIC“

LIETUVA

Magija lenda į eterį. Miško mieste pasakos nesibaigia, nes fotografė Aušra Osipavičiūtė ir dizainerė Ieva Užkurataitė „užkūrė“ naują fotosesiją su naujosios kolekcijos „Magic“ kostiumais, inspiruotais magiškų reikalų. Kolekcija tokia šviežia, kad princesėmis virtusių našlaičių suknelės dar kvepia audinių dažais.

FB: Ieva Uzkurataite fashion

Nuotrauka: Aušros Osipavičiūtės (aography.com)

Stilius ir drabužiai: Ievos Užkurataitės

Grimas: Gretos Babarskaitės

Plaukų stilius: Giedrės Jarockaitės

Modelis: Gintarė (RUTA model management)

A.GUDIŠAUSKO LAIKRODIS IR AUSINĖS

LIETUVA

Steampunk – turbūt nedaug kam girdėtas stilius. Tai vienas iš fantastikos žanrų, kurio veiksmas vyksta anachronistinėje Viktorijos epochoje arba Industrinės revoliucijos laike. Šiuolaikiniame dizaine jis pasireiškia tuo, kad istoriniai daiktai ir jų mechanizmai „renovuojami“, pritaikant jų elementus šių laikų epochai. Juvelyrikos dizaineris Andrius Gudišauskas turbūt vienintelis steampunk  atstovas Lietuvoje. Iš seno spaudimo matuoklio ir laikrodžio mechanizmo (pagaminto CCCR) jis sudizainino naują laikrodį, o, į ausinių sistemą integravęs autorinės kūrybos žalvarinių detalių, jas pakeitė lyg per plastinę operaciją…

 

 

Apie autorių

Alisos stebuklų lentynos turinio ekspertė

Straipsniai : 46

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top