Kitokia „Bonobo“ elektronika

 Seniausi Bonobo gerbėjai bilietais į vasario 20 d. Teatro arenoje vyksiantį koncertą turbūt apsirūpino dar prieš Kalėdas – beje, į tomis pačiomis dienomis vyksiantį tokį pat renginį Taline bilietai jau išparduoti. Ir taip šio brito karjeroje nutiko jau ne vieną dešimtį kartų. Tam yra priežasčių.

 Bonobo jau penkiolika metų kuria tokį universalų ir drauge originalų skambesį, kuris galėtų „atversti“ ne vieną užkietėjusį gyvos muzikos gerbėją, manantį, kad elektronika – tai tik „bumčik bumčik“. Be to, kompozicijas gyvai scenoje jam padeda atlikti muzikantų grupė ir vokalistai (pastarojo albumo „The North Borders“ įrašuose dalyvavo ir Erykah Badu), taigi ne siauros stilių ribos čia svarbiausios. Iš esmės jis formuoja savitą lėtaeigį, bet gyvybingą ir daugiasluoksnį žanrą.

 Ir net jei manai, kad tikrai negirdėjai tokio vardo, turbūt klysti, nes Bonobo muzika yra skambėjusi serialuose „House“, „Lost“ bei „Californication“, filme „Crazy, Stupid Love“, ne viename vaizdo žaidime, tuzine kompiliacijų… Internete jo kūriniai perklausyti daugiau nei 50 mln. kartų. O bilietai į koncertus, kaip jau minėjome, išparduodami visame pasaulyje nuo gimtosios Anglijos iki Australijos.

 Pagaliau ir Vilnius – civilizuoto pasaulio dalis. Nereikės traukti į Rygą ar Varšuvą, nereikės laukti didžiųjų vasaros festivalių. Viskas patogu, kokybiška ir čia pat.

 Rekomenduojama tikintiems, kad muzika geriausiai skamba gyvai, net ir elektroninė.

Nerekomenduojama scenoje ieškantiems blizgučių ir kitų šou elementų.

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top