Alisos stebuklų lentyna

Alisa stebuklų lentynoje | balandis 2017

Rašė Sandra Kliukaitė

Balandį ant lentynos karaliauja SPORTAS. Pavasaris, atėjo laikas pramankštinti raumenis, auginti ne tik sikspeką, bet ir smegenis. Treniruočių programoje liežuvio mankšta su sportiniais ledinukais, lietuviška išmanioji apyrankė, pavaduojanti asmeninį trenerį ir sekretorę, ferariui prilygstantis plento dviratis, išeiginiai japonizuoti treningai, kurių save gerbiantis marozas tikrai nedėvės, darbastaliai, skatinantys smegenų raumenų augimą, ir paspirtukas, atnešantis dar vieną oranžinę revoliuciją.

 „TU TU“ natūralūs ledinukai „SPORT’AS“

LIETUVA

Diz. Elvita Brazdylytė, Smiltė Bagdžiūnė, Martynas Kazimierėnas

Nuo 3 Eur

www.tutu.lt

 

Burnos raumenų treniruotei – sportinio dizaino, rankų darbo ledinukai, pripumpuoti net keturių vaisių skonių. „Apvalus greipfrutas“ provokuoja mėgstančiuosius rūgščiau ir įdomiau. „Plonas bananas“ gerai pramankština liežuvį. Tamsiai raudonas ir prisirpęs kaip „Dviguba vyšnia“ patinka tikriems skonių atletams. O treniruotės pabaigai – egzotiškas „Mango liežuvis“, skirtas platesnei šypsenai užfiksuoti. Dovanokit juos vietoj gėlių.

 

 

 

 

Išmanioji apyrankė „Acme ACT05 activity tracker HR“

LIETUVA

Diz. ACME komanda

49,99 Eur

www.acme.eu

Išmaniąsias apyrankes kuria ne tik japonai, kinai ar korėjiečiai, jas įvaldė ir lietuviai. Nori asmeninio trenerio? Sek ant rankos. Pulsometras leidžia stebėti širdies veiklą ir nusistatyti atliekamų pratimų tipą: intensyvus, kardio-, deginantis riebalus. Žingsniamatis skaičiuoja nueitus žingsnius, atstumą, sudegintų kalorijų skaičių. Apyrankė taip pat rodo, kiek miegi, gilaus ir paviršinio miego laiką, kada užmigai, pabudai. Kaip pavyzdinga sekretorė praneša apie įeinančius skambučius ir SMS, vibruoja, jei palieki telefoną nors kiek atokiau, leidžia daryti nuotraukas vienu paspaudimu ir net praneša, jei ilgesnį laiką nejudi.

ACME nuotr.

Dviratis „Road Race Suppresio 009“

LIETUVA, ITALIJA

Diz. Vidmantas Žukauskas

10 189 Eur

www.wittson.com

Tai gražuolis iš Klaipėdos – vienas iš įspūdingų, rankų darbo titano dviračių, kuriuos konstruoja žinomas Lietuvos dviračių sporto treneris Vidmantas Žukauskas. Vitas buvo pirmasis Lietuvos plento dviratininkų rinktinės treneris atkūrus nepriklausomybę, o dabar su komanda kuria aukščiausios klasės dviračius užsienio rinkai. Šis plento dviratis sukurtas bendradarbiaujant su garsia italų high-end klasės manufaktūra „Campagnolo“, kuri gamino detales „Alfa Romeo“, „Lamborghini“ ir net NASA. Kai pagalvoji, pirkti tokį dviratį – tai tas pats, kas pirkti „Ferrari“.

WITTSON nuotr.

Japoniškų-lietuviškų treningų kolekcija „WAFUKU“

LIETUVA

Diz. Paulė Insodaitė

 Prieš kelerius metus mados bakalaurė Paulė Insodaitė sukūrė laisvalaikio drabužių kolekciją japonišku stiliumi (jap. Wafuku 和服 – japoniški drabužiai). Mokslininkai neįrodė, bet gali būti, kad tai labiausiai sofistikuoti ir japonizuoti treningai išeiginių treningų istorijoje. Čia imigruoja visa Japonija su savo audinių raštais ir motyvais, vyrų gatvės mada ir magiškas šešiakampis, kuris gamtoje ir žmonių sukurtuose daiktuose sudaro įvairias struktūras, taip kaip šioje kolekcijoje – drabužius. Jis simbolizuoja susijungimą tarp dviejų kultūrų ir laikmečių, tarp senovinių XVIII–XIX a. japoniškų raštų ir šiuolaikinės vyriškos mados. Marozai to nesupras.

Paulės Insodaitės nuotr.

 

 

 

 

Darbastaliai „MRS“ ir „Multifuncional Pill“

LIETUVA

Diz. Inesa Malafej, Darius Razauskas

Nuo 1 090 Eur

www.emko.lt

Kaip užsiauginti raumenis darbo metu? Inesos Malafej sukurtas rašomasis stalas MRS darbą daro produktyvesnį, nes yra sukonstruotas taip, kad nevirstų chaotiška netvarka, o tvarka leidžia pasiekti geresnius rezultatus auginant smegenų raumenis. Dariaus Razausko „Multifuncional Pill“ – taip pat puikus vaistas nuo netvarkos ir varginančios aplinkos. Tai apvali spintelė-tabletė, tvirtinama prie sienos, kuri per akimirką gali virsti visaverte darbo vieta, kosmetikos staliuku ar net baru, kuriame kilnosi ne tik rašiklį ar lūpdažį…

Dariaus Petrulaičio nuotr.

Paspirtukas „PIGEON“

LIETUVA

Diz. Ignas Survila

154,99 Eur

www.citybirds.lt

Apie šį paspirtuką turbūt jau girdėjo visi, bet didžioji naujiena ta, kad Pižonas/Balandis pagaliau paleistas į masinę prekybą, nuo kovo jį nusipirkti gali visi! TranSPORTO priemonė, su kuria judėti be galo patogu, nes sveria ji vos daugiau nei 4 kg, telpa į troleibusą, bagažinę, beveik ir į kuprinę. Jei neskrendi ant jo – susilankstai, užsimeti ant peties ir varai. Stilingas, funkcionalus ir gražus, tinka prie visų drabužių. P.S. O ką, jei oranžinius dviračius pakeistume į oranžinius paspirtukus, Ignai?

Igno Survilos nuotr.

 

 

 

Apie autorių

Straipsniai : 23

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top