Po Baltuoju tiltu startuoja „Warsteiner Avant-garde“ – gyvos muzikos gurmanams skirta renginių serija

Gruodžio 19-tąją sostinėje po Baltuoju tiltu įsikūręs naktinis klubas „Warsteiner GLUCK“ pristato naują gyvai muzikai skirtų renginių seriją „Warsteiner Avant-garde“. Debiutas – išskirtinai stiprus, o jo metu ant scenos išvysime unikalų du žemynus apimantį trio, kurio pasirodymo praleisti negali net ir džiazui „neprijaučiantys“ melomanai.

J. Milašius bei D. Naujokaitis – ko gero, žinomiausi lietuviškojo avangardinio džiazo atstovai. Provokatoriai, eksperimantatoriai, improvizatoriai, konceptualistai. Pagalbon pasikvietę nuo kitų Atlanto krantų atkeliavusį J. Haffner, po Baltuoju tiltu ketina surengti įspūdingą ir visus muzikinius standartus laužantį performansą.

Renginio metu pirmojoje dalyje turėsime galimybę grojant gyvai muzikai pamatyti Raha Raissnia filmą „Minebrook“. Na, o antrąjai daliai muzikantai yra paruošę staigmeną, kurią ketina laikyti paslaptyje iki pat renginio!

)

Muziką kurs:

Dalius Naujo – būgnininkas, kurio karjeros pradžia susijusi su 9-to dešimtmečio Vilniaus džiazo ir avangardine muzika. Muzikantas čia grojo su Juozu Milašiumi, Vladimiru Čekasinu, Petru Vyšniausku, Skirmantu Sasnausku, Vytu Labučiu, Eugenijum Kanevičium ir kitais. 1995-aisiais Dalius Naujokaitis energingai įsiveržė į Niujorko muzikinę sceną, surengdamas seriją originalių solo pasirodymų „Kino Antologijos Archyve“. Taip pat Daliaus muzika skamba Jono Meko filmuose „Happy Birthday To John Lennon“, „On My Way Way To Fujijama I Saw“, „This Side Of Paradise“ bei Moira Tierney filme „Circus“.

Jonathon Haffner – jaunas, bet turintis unikalų ir ryškų grojimo stilių saksofonistas, dar visai neseniai
įrašęs „Life on Wednesday“ kompaktinę plokštelę, kurioje groja tokie atlikėjai kaip Craig Taborn, Wayne Krantz, Eivind Opsvik, Kenny Wollesen bei Jochen Ruechert. Atvykęs į Niujorką grojo ir įrašinėjo su Lawrence „Butch“ Morris, Kenny Wolleson, Bill Frisell, Medeski, Martin and Wood, Sex Mob, Brazilian Girls, Jesse
Harris, Jason Moran, Steven Bernstein… Sąrašas tęsiasi ir tęsiasi.

Juozas Milašius – gitaristas, kompozitorius ir įvairių performansų autorius, Lietuvos džiazo scenos enfant terrible. Turbūt nė vienas Lietuvos džiazo muzikantas savo muzika nekėlė tiek aistringų diskusijų kaip eksperimentatorius ir konceptualistas Juozas Milašius. Džiazo scenoje pasirodęs 1986 metais, jis pagarsėjo kaip bekompromisiškiausias Lietuvos džiazmenas, savo muzikoje išbandęs ir totalųjį free, ir triukšmo galimybes, ir alternatyvius garso išgavimo būdus, provokuodamas tiek beatodairiškas simpatijas, tiek kategorišką opoziciją. Gitaros pavergtas, šio instrumento galimybes Juozas Milašius ištyrinėjo grodamas solo ir eksperimentuodamas įvairiuose projektuose su improvizacinės bei elektroninės muzikos kūrėjais ir garso menininkais.

„Warsteiner Avant-garde“ – renginys, kurį praleidę gailėsitės dar ilgai. Koncerto pradžia – 21h., bilietų kaina – 15 Lt. Daugiau informacijos rasite adresu www.gluck.lt

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top