“G&G Sindikatas” pristato naują neįprasto skambesio singlą

Niekada nepailstanti, bene daugiausiai koncertuojanti lietuviško hip-hopo komanda „G&G Sindikatas” vėl turi kuo nustebinti klausytojus. Pristatomas naujas grupės singlas „Guli, guli“. Kaip patys Sindikato Smogikai juokauja, jog didžioji dalis jų dainų yra apie meilę, šis kūrinys ypatingai atspindi minėtą nuotaiką.

Naujoji daina yra kiek netipinio skambesio šiai grupei. „Šio kūrinio instrumentinė versija buvo sukurta Pusho prieš 5-6 metus ir ilgą laiką gulėjo stalčiuje, kol supratom, kad atėjo tinamas laikas ją išnaudoti. Lyriška melodija padiktavo dainos temą –  tai yra šou verslas, esi viešas žmogus, ir būk pasiruošęs viskam“, – atvirauja G&G Sindikato narys Kastytis Sarnickas-Kastetas. Patys Sindikato Smogikai sako, jog tai yra neįprastas būsimo albumo kūrinys. Pastarasis bus gana girežtas, radikalus, tamsus ir purvinas gerąja prasme.

„G&G Sindikatas” vis dar pluša studijoje ir jau turi 13-14 naujų dainų būsimam albumui. Vienas iš naujausių produktų jau laukia Jūsų įvertinimo – daina „Guli, guli“!

 

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top