Alisos Stebuklų lentyna (Nr.44)

Rašė: Sandra Kliukaitė

Visų laikų žymiausias per Kalėdas gimęs kūdikis – Jėzus Kristus – savaime suprantama, yra stebuklas, tačiau mūsiškėje stebuklų lentynoje jis atsidūrė pirmą kartą. Kaip ir bespyglė išvyniojama eglutė, mistinė užrašų knygutė su 13 mėnesių, balti arkliai, susėdę ant vyrų drabužių, žvėrių gyvybę ir žmonių ausis gelbstinti kepurė, saujos asorti, konstruktyviai ant kūno gulantis paltas ir švediškos žvakidės, kurios gerai pašvies tamsiais žiemos vakarais. Linkime šviesių ir tamsių jums šv. Kalėdų, nes juoda balta yra įdomiau nei tik juoda arba tik balta.

M.KAZIMIERĖNO IŠVYNIOJAMA KALĖDŲ EGLĖ

LIETUVA

Sąžinės negraužiantis šventinis medelis: išvynioji, priklijuoji prie bet kurio vertikalaus paviršiaus ir lauki pono Santos Klauso, nes… kam kirsti tą vargšę eglutę ir paskui ją tiesiog išmesti, jei gali užkalėdinti savo kambarį šiuolaikiškai ir šviežiai atrodančiu 2D medeliu? Viena išvyniojamos eglutės pusė yra padengta saugia lipnia medžiaga, kaip didelis lipdukas. Trikampis medelis visai neužima vietos, spygliai puikiai išsilaiko iki Trijų karalių. Apsaugok šiemet savo karmą nuo blogų taškų – parsigabenk ant rogių į namus išvyniojamą Kalėdų eglutę.

www.march.lt

Nuotrauka: Dariaus Petrulaičio

UŽRAŠŲ KNYGUTĖ „BRIGHT IDEAS DARK THOUGHTS“

LIETUVA

KAINA 46 LITAI

Kam buvo sugalvotas LAIKAS? Ogi tam, kad laikrodininkai turėtų darbo… Metai iš tikrųjų turi visai ne 12, o 13 mėnesių! Tik tai – kruopščiai slepiama paslaptis. Dabar, kai jau žinote tiesą, pristatome jums BLACK SWAN BRANDS užrašų knygutę „Bright ideas dark thoughts“, kurioje yra 13 mėnesių: pirmieji 12 susiklijuoja iš 192 šviesių puslapių, o paskutinis, 13-asis, – iš 32 juodų puslapių, skirtų juodoms mintims išlieti… Naudokite tryliktąjį mėnesį išmintingai.

Pirkti būna: www.4moon.lt, „Boho Chic“ ir „Coockoo“.

MARŠKINĖLIAI „J IS FOR JESUS“

LIETUVA

Turime dar vieną pusiau paslaptį… Ar žinojote, kad užsukę į labadiena.com puslapį, galite rasti ne tik „labàdienà“ maikių ir kepurių, bet ir grafikos dizainerio Vido Bučinsko portfolio, nors šis su „labàdienà“ neturi nieko bendra. Taip jau nutinka, kai į kelias skirtingas galvas vienu metu ateina tas pats pavadinimas… Tačiau dalytis verta viskuo, net domenu! Jei dabar prabiltų populiariausias per Kalėdas gimęs kūdikis Jėzus Kristus, tikrai tam pritartų. Beje, prieš dvejus metus Jėzus rūkė, nešiojo akinius ir nusifotografavo šiems Vido kurtiems marškinėliams…

www.labadiena.com

A.GNEIB ŽVAKIDĖS „HOLY“

ŠVEDIJA

KAINA 114 DOLERIŲ (APIE 300 LITŲ)

Dizainerė Anki Gneib sukūrė žvakides, šimtu procentų vertas nors vieno Alisos stebuklų lentynos krašto. Esmė ta, kad šių žvakidžių ilgis svyruoja nuo 39 iki160 cm, o Alisa geriau nei bet kas kitas žino viską apie nenatūralius natūralių daiktų dydžius. Žvakidės milžinės drožtos iš švediškame miške augusios pušies, gali būti padažytos juodai arba raudonai. Žvakės jose gerai pašvies tamsiais žiemos vakarais…

www.ankigneib.se

L.LARIONOVOS KOLEKCIJA VYRAMS „WHITE HORSES“

LIETUVA

Gali pasirodyti keista, bet mados dizaineriai pasižymi geresne rega nei visų kitų profesijų atstovai. Šis faktas neįrodytas jokiais moksliniais tyrimais, tačiau geri dizaineriai sugeba numatyti mados tendencijas kokiam pusmečiui ar metams į priekį… Štai kad ir dizainerė Lilija Larionova – ji jau seniai mato 2014-ųjų pavasarį ir vasarą vyrams…

www.lilijalarionova.lt

Lino Masioko nuotr.

 

 

„DAILIDESIGN“  KEPURĖ

LIETUVA

KAINA 220 LITŲ

Dėl šios agato spalvos kepurės nežuvo nė vienas gamtos gyventojas. Nes ji iš dirbtinio kailio su švelniu pamušalu viduje ir odiniu šypsenos įspaudu išorėje. Tam, kad viduje negraužtų sąžinė, o išorėje būtų šilta. Užsimauk dirbtinį kailį. Miškas tau padėkos.

Fotografė: Gerda Slavickaitė

Grimas: Ugnės Ežerinskaitės

Stilius: Aidos Ivanauskaitės

Modelis: Ieva Marija Andrulytė

www.dailidesign.com

„OKIIKO“ RINKINYS „ASORTI“  

LIETUVA

KAINA PO 18 EURŲ (APIE 60 LITŲ)

Kalėdos be saldainių – ne Kalėdos! OKIIKO saldainių-segių turi ne tai kad visą saują, o visą stalviršį ir visokių spalvų bei skonių… Ugnikalnio skonio „Fuji“ iš Japonijos, šešių kampų „Hexagon“ iš geometrijos, žvaigždžių skonio „Star“ iš kosmoso, spurgų skonio „Donut“ iš kepyklėlės, namų kvapo „Home“ iš namų, gydančio skonio „Positive“ iš vaistinės ir meilės skonio „Love“ – sukurtų iš meilės. Kurį skonį segėsi tu?

www.okiiko.tictail.com

PALTAS „RASA ACCESSORIES“

LIETUVA

Dizainerė Rasa Juškevičienė savo darbus apibūdina trumpu žodžiu: „kitokie“. Žiemą pradedame su konstruktyvių formų paltu, juodai baltu iš išorės ir ryškiu turkio spalvos temperamentu viduje, kurį norisi rodyti. Būk madinga nuo viršaus iki pamušalo.

Fotografė: Reda Mickevičiūtė

Grimas: „Ugne Make Up Artist“

Modelis: Laura („Baltic Model“)

www.rasaaccessories.com

 

Apie autorių

Alisos stebuklų lentynos turinio ekspertė

Straipsniai : 47

2017 © 370 - Žurnalas smalsiems protams. Visos teisės saugomos.

Scroll to top